* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

ÇÖP HABERLERİ

Bartın'da Elektirik Şirketi Tatide

bartinda-elektirik-sirketi-tatide Bartın Okulak Mahallesi'nde elektrikler heba oluyor.Masrafı ise vatandaştan çıkarılıyor.

Bartın Irmağına Yapılan Bu Eziyet Artık Bitsin !

bartin-irmagina-yapilan-bu-eziyet-artik-bitsin- Bartın Yeni Sanayi Sitesi arkası Irmağa doğru iteklenmiş Harfiyat ve çöp yığınları ile dolu. Bununla ilgili yetkilileri ve yetkililer biliyorsa daha üst yetkilileri GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ.

Köpekler Toplanıp Bartın Çöplüğüne mi Bırakılıyor ?

kopekler-toplanip-bartin-coplugune-mi-birakiliyor- Söylentilere göre Ulus Belediyesinin , ilçedeki köpekleri toplayıp İnkumu tepesindeki çöplüğe bıraktığı ifade ediliyor.

Sn Başkan Çöplerin Adresi Belli !

sn-baskan-coplerin-adresi-belli- Bartın Çevre Meclisi : 'Amasra Belediye Başkanı seçim bildirgesinde yürüyüş yolu olarak sunduğu proje iflas etmiştir'..

24 Saatir AÇLIK Grevindeler !

24-saatir-aclik-grevindeler- Bartın İnkum tepesinde bulunan Bartın Çöplüğünde dün akşam saat 17:30 dan beri açlık grevinde olan Uğurcan Saban ,Sevim Arkan ve Ayşe Kök hayvanlar için birşeyler yapılıncaya değin açlık grevlerine

Amasra Çöp Ve Moloz Yığınlarına Teslim

amasra-cop-ve-moloz-yiginlarina-teslim Amasra'da İnsanların Denize Girdiği Alana ve yola Amasra Belediye Zabıtalarının eşliğinde Çöp ve moloz yığınları dökülüyor

Bartın Gazeteci Derneklerinden Valiye Ziyaret

bartin-gazeteci-derneklerinden-valiye-ziyaret Bartın'a yeni atanan Vali Nusret Dirim'e Bartın Gazeteci Dernekleri Tarafından Hoşgeldiniz Ziyareti gerçekleşti.

CENNETİ ÇÖPLÜĞE ÇEVİRENLER !

cenneti-copluge-cevirenler- Burası Kozcağız-Bartın Karayolu üzerinde Akçamescit - Çaybükü Köyü kavşağı. Kavşağın hemen yanıbaşında Kocanaz Çayı kenarı AÇIK ÇÖPLÜĞE DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ ..

CENNET KÖŞESİnde Çöplük ve Çöp Yakma

Amasra Çöplüğünen Gece Yükselen Dumanlar ve Ateş vatandaşların dikkatini çekti.

Mugada Plajı Pislikten Geçilmiyor

mugada-plaji-pislikten-gecilmiyor Pazar gününden beri çöpleri toplanmayan Mugada sahillerinde görüntüler hiçte içaçıcı değil..

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
32 hit, 17 ziyaretçi, 17 ziyaret
Bu ay:
126 hit, 66 ziyaretçi, 79 ziyaret
Toplam:
83481 hit, 32585 ziyaretçi, 44671 ziyaret