* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

ULUS HABERLERİ

Mermer Ocağı YapılaMAyacak !

mermer-ocagi-yapilamayacak- Ulus halkının itirazı Bartınlı sivil toplum kuruluşlarının girişimleri ve kamu kurumlarının olmaz görüşü ile Ulus Drahna vadisi mermer ocağı belasından kurtulmuş görünüyor.

Drahna Mermer Ocaklarına Kurban Edilemez !

drahna-mermer-ocaklarina-kurban-edilemez- Ulus'un en etkin Sivil Toplum Kuruluşu ''DrahnaDer'' Basın Açıklaması Yaptı ! // Drahna bölgesi yakın çevresi ve o bölgede yaşayan ağacı, çiçeği, kurdu, kuşu, suyu, toprağı ve yöre halkı ile Küre

Köpekler Toplanıp Bartın Çöplüğüne mi Bırakılıyor ?

kopekler-toplanip-bartin-coplugune-mi-birakiliyor- Söylentilere göre Ulus Belediyesinin , ilçedeki köpekleri toplayıp İnkumu tepesindeki çöplüğe bıraktığı ifade ediliyor.

ÇOK DEĞERLİ HAZİNEMİZ OLAN ÇOCUKLARIMIZA …

-cok-degerli-hazinemiz-olan-cocuklarimiza- “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği, dünyada çocuklara armağan edilen tek çocuk bayramı olan 23

Halkevi 23 NİSAN Mesajı

halkevi-23-nisan-mesaji BARTIN HALKEVİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

EKOROTA Bartın Turizimcilerle Buluştu

ekorota-bartin-turizimcilerle-bulustu Bartın Üniversitesinin Yürüttüğü Ekorota Bartın projesi kapsamında otel işletmecileri, lokanta ve tesis yöneticileri, acente ve tur işletmecileri ile turizm rehberleri, alan klavuzları , kültür ve turizm

Birleşik Haziran Batı Karadeniz Bölge Buluşması

birlesik-haziran-bati-karadeniz-bolge-bulusmasi Birleşik Haziran Hareketi Batı Karadeniz Bölge Meclisleri Bartın'da Toplandı.

İBEV fotoğraf sergisi ULUS'da

-ibev--fotograf-sergisi-ulusda İBEV Bartın ve Kadın fotoğraf sergisi ULUS'da

BTSO Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu

btso-gazetecilerle-kahvaltida-bulustu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebeti ile Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yerel Basına Kahvaltı verdi.

Sonbahar Hüznünü Festival İle Dağıttık

sonbahar-huznunu-festival-ile-dagittik Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Klübü Başkanı Ümit Bakay Bu sene 3. sü düzenlenen ve güzel geçen Bisiklet Festivalinin ardından bir açıklama yayınladı:

NEŞE DOLUYOR İNSAN

nese-doluyor-insan Bugün 23 Nisan Neşe Doluyor İnsan

Bartın'da ŞİİR ziyafeti !

bartinda-siir-ziyafeti- Bartın Güzel Sanatlar ve Turizm Derneği'nin her yıl rutin olarak düzenlediği BARTIN ULUSAL ŞİİR GÜNLERinin 3 cüsüne konuk olarak Usta Şair Haydar Ergülen katıldı

Ulusal Gönülleri Bartın'da

ulusal-gonulleri-bartinda- Ulusal Gönüllüleri Bartın’da Buluştu

Yolcuların Maduriyeti Devam Ediyor !

-yolcularin-maduriyeti-devam-ediyor- Belediye otobüsleri az sayıda , tıkış tıkış yolcu ve üst üste yüklenmiş eşyalar ile otobüs servislerinin açığını kapatmaya çalışıyor.

23 Nisan Neşe Doluyor insan

Eskiden içimize neşe dolduran Bayram, unutulma boyutuna geldi Biz Şiirimizi Okuyalım ___

Bartın ADD 89.THK Kuruluş Yılı Açıklaması

bartin-add-89thk-kurulus-yili-aciklamasi Göklerini koruyamayan uluslar, yarınlarından asla emin olamazlar.

THK Kuruluşunun 89. Yılı

thk-kurulusunun-89-yili CHP Bartın Milletvekili ve Belediye başkan adayı M. Rıza Yalçınkaya Türk Hava Kurumunun kuruluşun 89. Yıl sebebiyle Bartın Cumhuriyet Meydanı'ndaki etkinliklere katildi.

Yolsuzluğa Camiyi Alet Ettiler

yolsuzluga-camiyi-alet-ettiler Mustafa Kurt: Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirtmeyiz

Umut Oran Ulus'da

umut-oran-ulusda Umut Oran Ulus Belediyesi tarafından düzenlenen hizmet araçları ve yol düzenlemesi açılış Töreni’ne katıldı

HUKUK-SANAT BULUŞMASI

hukuk-sanat-bulusmasi SANATIN HUKUKU SAHİPSİZ DEĞİLDİR ... HUKUK SANAT BULUŞMASINDA TARİHİ GÜÇBİRLİĞİ ... Türkiye Barolar Birliği tarafından gerçekleştirilen “Hukuk Sanat Buluşması” tarihe bir ilk olarak geçti.

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ