* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

AKIN HABERLERİ

6 Aydır Galla Pazarında Koşullar Değişmedi !

6-aydir-galla-pazarinda-kosullar-degismedi- Bartın Halkevi 6 aydır soruna çözüm bulamayan Bartın Belediye'sine taleplerini yineledi: GALLA PAZARI’nda TEMİZ, ENGELLİ ERİŞİMİ OLAN VE PAZARCILAR İÇİN ÜCRETSİZ UMUMİ TUVALET istiyoruz !

BORÇ YİĞİDİN KAMBURU !

borc-yigidin-kamburu- Bartın Belediyesinin toplam borcu 70 milyon TL’ye dayandığı iddaa ediliyor.Bartın kamuoyu AÇIKLAMA BEKLİYORUZ !

BARTIN-İNKUM dolmuşları Tıklım Tıkış !

bartin-inkum-dolmuslari-tiklim-tikis- Vatandaş şikayetçi. Bir vatandaşın kendi ifadeleri ile durum şöyle :

Sakın Şikayet Etme İşcilerin Parasını Sen Ödersin !

sakin-sikayet-etme-iscilerin-parasini-sen-odersin- Vatandaşın arazisini yok pahasına alıp meyva ağaçlarına dokunmayacaklarını söyleyen enerji hattı firması 10 dönüm araziyi talan etti .

KAVŞAK SUYUNA SAHİP ÇIKACAĞIZ !

kavsak-suyuna-sahip-cikacagiz- Bartın Belediye başkanı Şadırvanda Bartın halkına seslendi.

KDMP İz Tv de Yakında !

kdmp-iz-tv-de-yakinda- Danışmanlığı ve sunuculuğu Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Erdoğan Atmış tarafından yapılan "Orman Yolu" adlı belgesel İZ TV de yakında

UYANIK ESNAF !

uyanik-esnaf- Bartın Kemerköprü mevki Aşağı Konak Caddesi üzerinde esnaflık yapmakta olan Zekai Karadayı isimli vatandaş.Garaj sahibinin yandaki odunluklarının kilitlerini kırarak yan yana dükkan zinciri açtı.

İktidar , Korkusunu OHAL-KHK ile bastırmaya Çalışıyor

iktidar--korkusunu--ohal-khk-ile-bastirmaya-calisiyor OHAL KHK’leriyle hukuksuzca ihraç edilen üyelerimizin tutuklanması hukukun değil, siyasi iktidarın kapıldığı korkunun göstergesidir!

HAYIR paneline Büyük İlgi , HAYIRlar artıyor !

hayir-paneline-buyuk-ilgi--hayirlar-artiyor- Başkanlık sistemi nedir ? bunun ile neler değişecek ? neden HAYIR diyoruz ? Bartın'da yapılması gereken çalışma ne olmalı...

Her Bartınlı'nın Belediye Başkanı YOK !

her-bartinlinin-belediye-baskani-yok--- Bartın'da yapılacak panel için müsait olmasına rağmen Belediye'den ne salon için izin verildi ne de ANONS yaptırmaya izin YOK.

Meslek Lisesi Yıkım Kararının İptalini İstiyoruz

meslek-lisesi-yikim-kararinin-iptalini-istiyoruz Yaşadığımız kente olan sorumluluğumuz gereği bu açıklamayı yapıyoruz.

Bir Tarih Daha Göz Göre Göre Yok EDİLDİ !

bir-tarih-daha-goz-gore-gore-yok-edildi- Maalesef Bartın'ın çevresini koruyamayan Çevre Müdürlüğü Gibi Bartın'ın Kültürünü koruyamayan Bartın Kültür ve Turizm Müdürlüğü'de sınıfda kaldı.

DAVACYIZ !

Hukuksuz Karar HEMA ya Müjde Bartın Amasra Halkına Zarar Dolayısı ile Akıllara Zarar.

Karaçay'a Yatırım Heba Oldu !

karacaya-yatirim-heba-oldu- Bartın Belediyesi'nin yatırımını yaparken önlemini unuttuğu bilimsellikten uzak , öngörüsüz , iyi para harcayarak yaptığı KARAÇAY MESİRE YERİ'ni Sular Seller aldı..

Peki Bu Gençler Ne Yapsın ?

peki-bu-gencler-ne-yapsin-- İnkum Tatil Beldesinde Genç ve Çocukların Faydalanacağı Spor Sahaları Şantiye Görünümünde .. Basketbol Potaları Sökülmüş

TOKİ de Apartman Sakinleri Huzursuz

toki-de-apartman-sakinleri-huzursuz Kaynarca Mevkindeki TOKİ Hürriyet mahallesinde oturan yurttaşlar.Kent Ormanı ve çevresinden gelen silah sesleri ile dışarıdan gelip taşkın hareketlerde bulunan şahıslardan çok şikayetçi.

ŞİMDİ YAKINMA DEĞİL GREV ZAMANI!

simdi-yakinma-degil-grev-zamani- ŞİMDİ GERİCİLİĞE DUR DEME ZAMANI!

KDMP'na Fotoğrafcı Akını

kdmpna-fotografci-akini Bu haftasonu Küre Dağları Milli Parkı Müdürlüğünce organize edilen fotoğraf gezisine İstanbul,Kayseri ve ilimizden yaklaşık 170 fotoğrafcı katıldı.

Değnekle Döverek Cuma'ya Çok Yakındır !

degnekle-doverek-cumaya-cok-yakindir- Tevhid-i Tedrisat Kanunu İle Anayasaya Aykırı Olan Bu Kursa Bartın Valiliği , Belediye ve diğer yetkili Kurumlar Tarafından Nasıl İzin Verildiği Merak Konusu

Bartın Tekrar Cemal Akın Dedi

bartin-tekrar-cemal-akin-dedi Bartın'da toplam oyların % 45 ini alan MHP adayı Cemal Akın tekrar seçimi kazandı.