* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

BARTIN BELEDİYESİ HABERLERİ

Her Bartınlı'nın Belediye Başkanı YOK !

her-bartinlinin-belediye-baskani-yok--- Bartın'da yapılacak panel için müsait olmasına rağmen Belediye'den ne salon için izin verildi ne de ANONS yaptırmaya izin YOK.

Yağmur Yağdı Beceriksizlik Ortaya Çıktı

yagmur-yagdi-beceriksizlik-ortaya-cikti Bu akşam 21:OO sularında Ulus Durağının önünden geçen sürücüleri bir süpriz bekliyordu: yağmur sonucu oluşan yoldaki derin çukurlar

Korkulan Oldu YANIYOR !

korkulan-oldu-yaniyor- İnkum Tepesindeki Orman Yanıyor.

İnkum Yine DUMANALTI !

inkum-yine-dumanalti- İnkum tepesindeki çöplüğün yanarak tüm dumanının yazlıkçıların bulunduğu yere inmesi artık hersene yaşanan rutin olaylar listesine girdi.

EVSEL ATIK SUÇLU SANAYİ ATIĞI YOK !

evsel-atik-suclu-sanayi-atigi-yok- Bartın Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Balık ölümlerinin sebebini evsel atıklara bağlayarak muhatabiyetten sıyrıldı AMA :

Yeter Artık Bartın Irmağı Öldü

yeter-artik-bartin-irmagi-oldu Hersene bu ırmakta milyonlarca balık ölüyor.

Kadınlar Gününde Kadınlara Kuytu Köşe !

kadinlar-gununde-kadinlara-kuytu-kose- Bartın Belediyesi , 8 MART Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında , Halk Evi Emekçi Kadınlarına , stantlarını açmaları için Kimsenin Uğramadığı Cumhuriyet Meydanının Kuytu bir köşesini uygun gördü.

Bartın Valiliği Etrafını Su Bastı

bartin-valiligi-etrafini-su-basti Haftasonu yağan yağmur Bartın Valiliği arkası altyapı ve yol sorunu sebebi ile sular altında kaldı.

Valiliğin Önü İyi Ama Arkası Bozuk !

valiligin-onu-iyi-ama-arkasi-bozuk- Bartın Valilik binasının ön giriş kısmının yolları düzgün fakat arka kısımda bulunan arka girişin önündeki yol ise halen daha çeyle dökülmüş olarak bekliyor.

Yolcuların Maduriyeti Devam Ediyor !

-yolcularin-maduriyeti-devam-ediyor- Belediye otobüsleri az sayıda , tıkış tıkış yolcu ve üst üste yüklenmiş eşyalar ile otobüs servislerinin açığını kapatmaya çalışıyor.

Bartın Belediyesi Halk Dansları Topluluğu Sırbistan'da

bartin-belediyesi-halk-danslari-toplulugu-sirbistanda Dün saat 19:00 da Belediye önünden hareket eden Bartın Belediyesi Halk Dansları Topluluğu şu an itibari ile Sırbistan'a sınırlarına girmiş bulunuyor.

Suya ZAM !

suya-zam- Bartın Belediyesi Su Ücretlerine Zam Yaptı

Kavşak Suyunu İçen Artık Bartın'da Kalmıyor

kavsak-suyunu-icen-artik-bartinda-kalmiyor Son günlerde hastahaneye kusma ve ishal yüzünden başvuranların sayısı arrtı .Bunun nedeni Kavşak Suyu tüketimi.

Bu SokakLA İlgilenen Yok mu ?

bu-sokakla-ilgilenen-yok-mu- Kış başından beri sokak Doğalgaz Firmasının açtığı ve öyle bıraktığı ayrıca sokağın üst kısmında bulunan işyerlerinin çöplerinin boşaltıldığı alan haline gelmiş

Tespit : AVM Yer Hatası !

tespit--avm-yer-hatasi- Bartın Belediyesi , Yalı eski terminal mevkiinde AVM inşaatı İleriyi Görmeksizin başladı , devam ediyor....

Bartın Belediyesinden HABERLER !

bartin-belediyesinden-haberler- ŞİKÂYET KUTULARI YERLEŞTİRİLDİ , YÖRESEL YEMEK EVİ’NDE KALİTELİ HİZMETE DEVAM , BELEDİYE MECLİSİ ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI

Cumhuriyet Bayramı’na satrançla Merhaba !

-cumhuriyet-bayramina-satrancla-merhaba- Çaycuma TSO Öğretmen Lisesi Felsefe Öğretmeni Zeynel Bakıcı, Satranç Federasyonu Temsilciliği görevini yeni öğrenciler, yeni satranç eğiticileri, yeni satranç hakemleri ve yeni turnuvalar düzenleyerek

Cemal Akın kurban bayramını kutladı

cemal-akin-kurban-bayramini-kutladi Başkan Akın mesajında :

TUNÇ , BARTIN ŞEHİTLİĞİNDE

tunc--bartin-sehitliginde MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ BARTIN ŞEHİTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
1 hit, 1 ziyaretçi, 1 ziyaret
Bu hafta:
39 hit, 26 ziyaretçi, 30 ziyaret
Bu ay:
262 hit, 137 ziyaretçi, 168 ziyaret
Toplam:
80789 hit, 31037 ziyaretçi, 42778 ziyaret