* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

CUMHURİYET HABERLERİ

Bartın'da Demokrasi Sohbeti (Neden HAYIR)

bartinda-demokrasi-sohbeti-neden-hayir Katılımcılar: Trabzon CHP Milletvekili Haluk Pekşen, Birgün Gazetesi Sorumlusu Dursun Yaşar Aydın ve Akademisyen Yrd.Doç.Dr. Hülya Doğan

CHP : TESLİM OLMAYIZ !

chp--teslim-olmayiz- İsim babası da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk” tür…

CUMHURİYET HÜRRİYET DEMEK !

cumhuriyet-hurriyet-demek- Cumhuriyetimizin 93 yılı kutlu olsun.Bunu Yıkmak İsteyenlere ise Yuh Olsun.

Ulusal Gönülleri Bartın'da

ulusal-gonulleri-bartinda- Ulusal Gönüllüleri Bartın’da Buluştu

YAŞASIN CUMHURİYET

yasasin-cumhuriyet- 29 EKIM 2014 CUMHURİYETİMİZİN 91. YILI KUTLU OLSUN

23 Kasım’da Ankara’da güç vermeye davet ediyoruz

23-kasimda-ankarada--guc-vermeye-davet-ediyoruz- Yaşam Tarzımıza Yönelik Müdahalelere, Üyelerimiz Üzerindeki Baskı, Soruşturma ve Sürgünlere Karşı Sessiz Kalmayacağız!

75. Yılında Rahmet ve Şükranla Anıyoruz

75-yilinda-rahmet-ve-sukranla-aniyoruz “Atatürk gibi insanlar, bir kuşak için doğmadıkları gibi bir devre için de doğmazlar. Onlar önderlikleriyle yüzyıllarca milletlerinin tarihinde hüküm sürecek insanlardır.”

KADINLI ERKEKLİ DİRENMEYE DEVAM EDİYORUZ!

kadinli-erkekli-direnmeye-devam-ediyoruz Biz KESK’li kadınlar, iktidarın bedenimizin, kimliğimizin, yaşam tarzımızın, emeğimizin ve varoluşumuzun sınırlarını belirlemeye çalışmak yoluyla, kadınlığımız üzerinde sürekli bir denetim

ADD Bartın Basın Açıklaması

add-bartin-basin-aciklamasi Türk Ulusuna; Anayasamızın 2. maddesinde 6 temel niteliği tanımlı -insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, demokratik, laik bir sosyal hukuk devleti- olan tam bağımsız Türkiye

BMESO Başkanı Cumhuriyet Bayramı Mesajı

bmeso-baskani-cumhuriyet-bayrami-mesaji Büyük Türk milletinin yaşamında seçkin ve anlamlı bir yeri olan ve Büyük Önderimiz Atatürk’ün önderliğinde, milletimizden alınan güçle kurulan, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin 90.

En Büyük Miras ..

en-buyuk-miras-- BARTIN ÇAĞDAŞ GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANI NECDET AYDEMİR 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Cumhuriyet - Emek, Barış ve Demokrasi Mücadelesi

cumhuriyet---emek-baris-ve-demokrasi-mucadelesi- Gerçek Bir Cumhuriyet, Biçimsel Kutlamalar Yapılarak Değil; Emek, Barış ve Demokrasi Mücadelesi Yükseltilerek Yaratılabilir!

YAŞASIN CUMHURİYET

yasasin-cumhuriyet Bartın ADD den Cumhuriyetimizin 90. Yılı Kutlama Mesajı !

Cumhuriyet Kadını Bartınlı Esma Nine

cumhuriyet-kadini-bartinli-esma-nine Sen Cumhuriyet kadını önünde saygıyla eğiliyoruz ve Ulu Önder Atatürk'ü bir kez daha sevgi ve saygı ile 19 Mayıs'ta anıyoruz.

Bartın'da Cumhuriyet Resepsiyonu

bartinda-cumhuriyet-resepsiyonu Bartın’da 29 Ekim Cumhuriyetin kuruluşunun 89.Kuruluş Yıldönümü nedeniyle verilen resepsiyonunda CUMHURİYET COŞKUSU vardı.

YAŞASIN CUMHURİYET

yasasin-cumhuriyet Mustafa Kemal Ataturk'un onderliginde ulusumuzun en buyuk eseri olan Cumhuriyetimizin 89.yili kutlu olsun.

Cumhuriyet Bayramı’na satrançla Merhaba !

-cumhuriyet-bayramina-satrancla-merhaba- Çaycuma TSO Öğretmen Lisesi Felsefe Öğretmeni Zeynel Bakıcı, Satranç Federasyonu Temsilciliği görevini yeni öğrenciler, yeni satranç eğiticileri, yeni satranç hakemleri ve yeni turnuvalar düzenleyerek

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ