* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

ELEKTRİ HABERLERİ

Bartın Hacı İbrahip Paşa Kız Yurdu FELAKET !

bartin-haci-ibrahip-pasa-kiz-yurdu-felaket- Birçok kız öğrencinin sürekli şikayetlerinin bulunduğu şikayetim var.com adresinde Bartın Hacı İbrahip Paşa Kız Yurdu hakkında başta temizlik,yemek ve su-elektrik kesintileri öğrencileri bıktırmış

Bartın'da Elektirik Şirketi Tatide

bartinda-elektirik-sirketi-tatide Bartın Okulak Mahallesi'nde elektrikler heba oluyor.Masrafı ise vatandaştan çıkarılıyor.

Kırtepe Mahallesi'nde Korkulu Anlar !

kirtepe-mahallesinde-korkulu-anlar- Bugün Kırtepe Mahallesinde ihmal ve sorumsuzluk sonucu birden çok ev tutuşabilir insanlar elektrik akımına kapılabilir hatta Cumhuriyet İlköğretim okulu bahçesindeki öğrenciler yaralanabilir hatta

Elektrik Santrali Hala Okul Bahçesinde !

elektrik-santrali--hala-okul-bahcesinde- Bartın SiremirÇavuş İlkokulundaki oyun parkında İnanılmaz Sorumsuzluk Örneği HALA DEVAM EDİYOR !

ÇOCUK PARKINDA OLACAK ŞEY DEĞİL !!!!

cocuk-parkinda-olacak-sey-degil- Çocukların Oyun Alanına Elektrik Santrali Konmuş. Kapısında da dikkat ölüm tehlikesi işareti !!!

EnerjiSA'ya Bartın'da Büyük Tepki !

enerjisaya--bartinda-buyuk-tepki- Son günlerde meydana gelen arızalar nedeni ile mağdur olan vatandaşlar Enerjisa hizmetlerinden şikayetçi.

Siber saldırı mı ?

siber-saldiri-mi- CHP'li Umut , Davutoğlu'na ülkede yaşamı durduran büyük elektrik kesintisi sordu: -Terör ya da siber saldırı mı var? -NSA'nin ABD için yaptığı uyarı Türkiye için de geçerli mi? -Konunun nükleer

Hattat’a Hizmetin Dayanılmaz Hafifliği !

hattata-hizmetin-dayanilmaz-hafifligi- Politikacı ve Bürokratlar Bartın’a Değil Hattat’a Hizmet Ediyor

TMMOB Bartın'da Basın Açıklaması Yaptı !

tmmob-bartinda-basin-aciklamasi-yapti- Türk Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, Zonguldak-Bartın arasına yapılması planlanan elektrik iletim hattı için ağaç kesimi yapılan

Çarşının Göbeğinde Açıkta Elektrik Kabloları

carsinin-gobeginde-acikta-elektrik-kablolari Şadırvan Caddesi HacıOsmanoğlu Pasajı Karşısında Ustaoğlu İnşaat'a ait olduğu bilinen inşaat çalışmalarında elektrik Kabloları insanların yürüdükleri arayol üzerinde tehlike yaratıyor.

Özel Elektrik Dağıtım Şirketi Görevini Yapmıyor.

ozel-elektrik-dagitim-sirketi-gorevini-yapmiyor EnerjiSa Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş tehlike ve kayba yolaçabileck arıza ve olumsuzluklarda Okulak mahallesi sakinlerinin şikayetlerini dikkate almıyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
14 hit, 8 ziyaretçi, 8 ziyaret
Bu ay:
108 hit, 57 ziyaretçi, 70 ziyaret
Toplam:
83463 hit, 32576 ziyaretçi, 44662 ziyaret