* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

GÜNÜ HABERLERİ

Gizli'den Gazeteciler Günü Mesajı

gizliden-gazeteciler-gunu-mesaji Bartın Saadet Partisi Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Gizli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısı ile Mesaj yayınladı.

ÖZGÜR Basın Çağdaşlığın En Büyük Savunucusudur !

ozgur-basin-cagdasligin-en-buyuk-savunucusudur- Çağdaş Gazeteciler Derneği ÇGD Başkanı Necdet Aydemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı.

Hacı Gölbucaklı Kadınlar Günü Mesajı

haci-golbucakli-kadinlar-gunu-mesaji Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyi, yalnızca ekonomik göstergelerle değil, insan haklarına ve özellikle de kadın haklarına verilen değerle ölçülmektedir.

Bartın Halkevi Kadın Dayanışma Günü Mesajı

bartin-halkevi-kadin-dayanisma-gunu-mesaji BARTIN HALKEVİ KADIN KOMİSYONU 8 mart münasebeti ile kadınların uluslararası birlik, mücadele ve dayanışma günü mesajını yayınladı.

Bayramın 1. Gününde Kaza

bayramin-1-gununde-kaza Bayramın 1. günü Güzelcehisar YOl Sapağına yakın bir mevkide saat 18:30 civarı bir kaza meydana geldi.

Bugün Kadınlar Oturdu Erkekler Hizmet Etti

bugun-kadinlar-oturdu-erkekler-hizmet-etti 8 MART Kadınlar günü etkinliği kapsamında Bartın KESK Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen söyleşi , Erkeklerin hizmet etiği ziyafet ve müzik dinletisi Bartın EğitimSen binasında gerçekleşti.

Kadınlar Gününde Kadınlara Kuytu Köşe !

kadinlar-gununde-kadinlara-kuytu-kose- Bartın Belediyesi , 8 MART Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında , Halk Evi Emekçi Kadınlarına , stantlarını açmaları için Kimsenin Uğramadığı Cumhuriyet Meydanının Kuytu bir köşesini uygun gördü.

8 MART RESMİ TATİL İLAN EDİLSİN !

8-mart-resmi-tatil-ilan-edilsin- Aralarında Çin, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan’ın da bulunduğu dünyanın pek çok ülkesinde “8 Mart” ülkenin genel tatil günlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

GÜN DAYANIŞMA GÜNÜDÜR (TİVEP)

gun-dayanisma-gunudur-tivep TÜRKİYE İŞSİZLER VE EMEKÇİLER PARTİSİ GENEL BAŞKANI RIFAT DERYA SERCAN GÜN DAYANIŞMA GÜNÜDÜR DEDİ

Gazileri Sevindirecek Yasa Teklifi

gazileri-sevindirecek-yasa-teklifi- CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi M. Rıza Yalçınkaya, şehit yakınlarında olduğu gibi gaziler içinde kamuda ikinci kişiye istihdam hakkı tanınması için kanun teklifi hazırlayarak

Bartın'da Dünya Barış Günü

bartinda-dunya-baris-gunu Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen sınıfsız, sömürüsüz, barış içinde, kardeşçe yaşanacak bir dünya asla hayal değildir. Bartın Demokrasi Platformu olarak dünyada ve Türkiye`de barışı kazanmak ve

BARIŞA ŞİİR

barisa-siir- Bartın Güzel Sanatlar ve turizm derneği Dünya Barış Gününde Şiir etkinliği yaptı.

24 Haziran Salı günü saat 16:00’da

24-haziran-sali-gunu-saat-1600da- Sizi, ailenizi ve komşularınızı termik santrale karşı itirazınızı haykırmak için, Çatmaca mevkisindeki Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü/Yeni Belediye önüne davet ediyoruz.

Yalçınkaya‘Cemal Akın’ı Topa Tuttu’

yalcinkayacemal-akini-topa-tuttu Bartın halkının hakkının kimler tarafından yenildiği konusunda bana sorarsan ben sana söylerim

10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama

10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlama ADD Bartın Şube Başkanı Yavuz ALPAY ve Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Mücahit Mekeç 10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı yayınladılar..

10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama

10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlama Bartın Milletvekilleri M.Rıza Yalçınkaya ve Yılmaz Tunç , BTSO Başkanı Cihat Çakır 10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama mesajı yayınladı.

Basın, Çağdaşlığın En Büyük Savunucusudur

basin-cagdasligin-en-buyuk-savunucusudur Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü

5-ekim-dunya-ogretmenler-gunu Dünya Öğretmenler Günü`nün önemi, uluslararası öğretmen örgütlerinin katkılarıyla 5 Ekim 1966 tarihinde ILO ve UNESCO tarafından "Öğretmenlerin Statüsüne İlişkin Tavsiye Kararı"nın alınmış

30 Haziran Dünya Emekliler Gününü

30-haziran-dunya-emekliler-gununu- Bartın Emekliler Derneği Başkanı Ali Kalaycı 30 Haziran Dünya Emekliler Gününü Kutladı

LYS Günü Miting Olur MU ?

lys-gunu-miting-olur-mu- AKP’nin 15 ve 16 Haziran’da Ankara Tandoğan ve İstanbul Kazlıçeşme’de miting yapma kararı, üniversite sınavına girecek öğrenci ve ailelerini sınav öncesi sıkıntıya sokacağa benziyor.

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ