* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

GAZETECİLER HABERLERİ

Bartın Emniyet Müdürü Derneğimizi Ziyaret Etti.

bartin-emniyet-muduru-dernegimizi-ziyaret-etti Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural Çağdaş Gazeteciler Derneğine iadeyi ziyarette bulundu.

Gizli'den Gazeteciler Günü Mesajı

gizliden-gazeteciler-gunu-mesaji Bartın Saadet Partisi Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Gizli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısı ile Mesaj yayınladı.

ÖZGÜR Basın Çağdaşlığın En Büyük Savunucusudur !

ozgur-basin-cagdasligin-en-buyuk-savunucusudur- Çağdaş Gazeteciler Derneği ÇGD Başkanı Necdet Aydemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı.

Çağdaş Gazetecilerden Başsavcı Tosun'a Hoşgeldin Ziyareti

cagdas-gazetecilerden-bassavci-tosuna-hosgeldin-ziyareti Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği , Bartın'a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun’a Hoş Geldin Ziyaretinede bulundu.

Bartın'da ''HAYIR'' Platformu Oluşturuldu

bartinda-hayir-platformu-olusturuldu Anayasa değişikliği için referanduma giderken Bartın'da Anayasa Değişikliği konusunda Halkı bilinçlendirmek için Bartın Hayır Platformu oluşturuldu.

Çağdaş Gazeteciler Derneğinden Başsavcıya Ziyaret

cagdas-gazeteciler-derneginden-bassavciya-ziyaret- Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt’a Hoş Geldin Ziyareti gerçekleştirdi.

Bartın Gazeteci Derneklerinden Valiye Ziyaret

bartin-gazeteci-derneklerinden-valiye-ziyaret Bartın'a yeni atanan Vali Nusret Dirim'e Bartın Gazeteci Dernekleri Tarafından Hoşgeldiniz Ziyareti gerçekleşti.

BTSO Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu

btso-gazetecilerle-kahvaltida-bulustu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebeti ile Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yerel Basına Kahvaltı verdi.

BTSO Yönetimi Gazetecilerle Kahvaltıda Biraraya Geldi

btso-yonetimi-gazetecilerle-kahvaltida-biraraya-geldi BTSO Başkanı Cihat Çakır, Meclis Başkanı Halil Çelen ve Yönetim Kurulu Üyeleri basın çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Bartın Gazeteciler Derneği Aynen Devam Dedi !

bartin-gazeteciler-dernegi-aynen-devam-dedi- Bartın Gazeteciler Derneğinin olağan genel kurul toplantısı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda bugün saat 15:00de hazirun çoğunluğu ve misafirlerin huzurunda yapıldı.

Vali Çalışan Gazetecilere yemek verdi

vali-calisan-gazetecilere-yemek-verdi- Bartın Valisi Ali Çınar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıylabasın mensuplarıyla bir araya geldi

Yalçınkaya‘Cemal Akın’ı Topa Tuttu’

yalcinkayacemal-akini-topa-tuttu Bartın halkının hakkının kimler tarafından yenildiği konusunda bana sorarsan ben sana söylerim

10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama

10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlama ADD Bartın Şube Başkanı Yavuz ALPAY ve Saadet Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Mücahit Mekeç 10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı yayınladılar..

10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama

10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlama Bartın Milletvekilleri M.Rıza Yalçınkaya ve Yılmaz Tunç , BTSO Başkanı Cihat Çakır 10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama mesajı yayınladı.

Basın, Çağdaşlığın En Büyük Savunucusudur

basin-cagdasligin-en-buyuk-savunucusudur Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Tunç'dan , Çalışan Gazeteciler Günü KUTLAMA MESAJI

tuncdan--calisan-gazeteciler-gunu-kutlama-mesaji AKP BARTIN MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ'TAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Yalçınkaya'dan , Çalışan Gazeteciler Günü KUTLAMA MESAJI

yalcinkayadan--calisan-gazeteciler-gunu-kutlama-mesaji Basın; toplumu aydınlatan, ülkenin çağdaşlaşması yolunda, büyük roller üstlenen, fikir, düşünce özgürlüğü ve demokrasinin, insan haklarının en büyük savunucusu olan bir güçtür.

Aydemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

aydemir-10-ocak-calisan-gazeteciler-gununu-kutladi Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Vali Çalışan Gazetecilere yemek verdi

vali-calisan-gazetecilere-yemek-verdi Vali Bülent Savur: Yılda bir gün çalışan gazetecilere verilmiş çok mu?

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ