* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

41 Maddelik Bartın Manifestosu

41-maddelik-bartin-manifestosu

15 Şubat Cuma günü basın toplantısı yapan Mehmet Arslan 41 Maddelik Bartın Manifestosunu gazetecilere ve Bartın halkına açıkladı.
15 Şubat 2019 Cuma 23:42

 Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Selim Karakaş, İlçe Başkanı Nazif Çomak, İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Mazhar, İl Gençlik Kolları Başkanı Erhan Şenol ve Yönetim Kurulu üyeleri ile 41 Maddelik Bartın Manifestosunu açıkladı.
İl Başkanı Selim Karakaşın Konuşması İle Başlayan toplantıda, İl Başkanı çarpıcı açıklamalarda bulundu, ‘’ Belediyenin Bartın Belediye Meclisinde açıklamış olduğu 2018 yılı Belediye bütçesinde yer alan ve diğer hizmet alımlar olarak belirtilmiş 17.351.000,00 TL’lik paranın nereye harcandığının açıklanmasını ve vatandaşlarımızın bu konuda bilgilendirilmesini istiyorum’’ dedi.

İl Başkanı selim Karakaştan sonra toplantıya açıklamaları ile devam eden, Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan ‘ Projelerini  üç ana başlıkta toplamış bulunmaktayız bunlar Fiziksel Boyut, Ekonomik Boyut ve Sosyo-Kültürel Boyuttur’’ dedi Bu üç boyut üzerinden 41 başlıkta toparladıklarını Belirten Arslan, Başta Trafik, Su, Otopark, Mahallelerde Mahalle Meydanları, Sağlıklı Çocuk Oyun Alanları, Bartın’ın Tarihi Evlerinin Restorasyonu, Bartın Irmağının Turizme ve Ekonomiye Kazandırılması vb. Gibi başlıklarda Açıklamalarda bulundu. Arslan ‘’ Trafik sorununun geçici çözümler üreterek çözülemeyeceğini ve yakın zamanda yönü değiştirilen yolların tekrar eski haline döndürülerek deneme yanılma yöntemi ile aşılamayacağını’’ belirterek ‘’ trafik sorununun ancak bilimsel yöntemlerle yani Bir Trafik Master Planı hazırlanarak çözülebilir’’ diye devam etti.
Kahvaltı Sonrası yapılan basın açıklamasına katılan Gazeteci ve Vatandaşlara teşekkür eden Arslan, ‘’Bartın’a Derman Olmaya Geliyoruz ‘’ diyerek Toplantıyı Sonlandırdı.

Haber okunma sayısı: 686

Haberin etiketleri:

chp, bartın, mehmet, arslan, manifesto


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ