* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Bartın Emniyet Müdürü Derneğimizi Ziyaret Etti.

bartin-emniyet-muduru-dernegimizi-ziyaret-etti

Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural Çağdaş Gazeteciler Derneğine iadeyi ziyarette bulundu.
13 Ocak 2018 Cumartesi 16:19

       Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir, Bartın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler eski müdürü, Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetim kurlu başkan yardımcısı Nurettin Erol, Bartın Postası Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi ve Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyesi Erdal Arslan ile Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyesi Bartın Türk Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Bartın Platformu ve Bartın çevre Meclisi basın sözcüsü Özkan Küçüktabak’ın hazır bulunduğu ziyarette Dernek başkanı Necdet Aydemir Basın sektörünün sıkıntıları hakkında ve Bartın’ın sosyal, ekonomik ve kültürel yapısı ile ilgili bilgiler verdi.
İl Emniyet Müdürü Ogün Vural,  Bartın kent girişlerindeki kontroller ve merkezdeki huzur uygulamaları sayesinde Bartın’da işyerinden hırsızlık olaylarında yüzde 40 evden hırsızlıklarda da yüzde 15’i bulan oranlarda azalma olduğunu belirtti.
    Müdür Vural Bartın’da trafikle ilgili 13 sorundan aşağı yukarı yarıya yakınını çözdüklerini pazaryerinin Trafik Komisyonu kararı ile Salı ve Cuma günleri trafiğe kapatılmasının sağlandığını belirterek Belediye ve Valilik olmak üzere ilgili kurumlarla dayanışma içerisinde bir dizi tedbir alarak uygulamaya geçirdik. Trafik akışının sağlanması için Kemerköprü başına ve Orduyeri köprüsüne birer polis koyduk. Şadırvan caddesinde devamlı ekip bulunduruyoruz. Uyuşturucu satıcılarına karşı Jandarma ile birlikte ortaklaşa yürüttüğümüz mücadele sonucunda geleceğimiz olan çocuklarımızı, gençlerimizi zehirlemeyi kendilerine amaç edinmiş olan halk arasında “Torbacı” olarak adlandırılan satıcılarla mücadele etmemiz çok önemli. Çünkü onlar küçük paralar karşılığında direkt gençlerimiz ve vatandaşlarımızla bağlantı kurarak onları zehirleyebiliyorlar. Uyuşturucu ile mücadelede kararlıyız. Uyuşturucu satıcısı torbacılara da fırsat vermeyeceğiz.” dedi
    Bartın İl Emniyet Müdürü Ogün Vural ve Çağdaş Gazeteciler Derneği yöneticiler ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.


Haber okunma sayısı: 800Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ