* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

BARTIN-İNKUM dolmuşları Tıklım Tıkış !

bartin-inkum-dolmuslari-tiklim-tikis-

Vatandaş şikayetçi. Bir vatandaşın kendi ifadeleri ile durum şöyle :
14 Haziran 2018 Perşembe 11:07

Sahipsiz Bartın’ın sahipsiz Halkını eceli gelmeden öldürmeye çalışan vijdansız firmaları görmezden gelen  yetkilileri , bunları bildikleri halde görevlerini niye yapmıyorlar?
Bartın inkuma arasında halk otobüsü ismiyle çalışan cehennem ve azrail otobüslerinin sorumlusu hangi sorumsuz devlet kuruluşu ve yetkilisidir.
Saat başı kalkan halk otobüsleri 20 dakikada koridoru dahi doluyor dolduktan sonra 40 dakika daha bekletilerek saati gelmeden kalkmıyorlar.
70 ve 80 yaşlarındaki vatandaşlar ayakta otobüsün içinde bekletilerek 25 kişilik otobüse 55 / 60 kişi afganistan ve hindistan trenleri gib dışarıdan sıkıştırılarak dolduruluyor.
Amasra arabaları ayakta bir kişi almadan saatini beklemeden dolduğunda kalkıyor amasra 20 kişiyle gidiyor inkum arabası 60 kişiyle gidiyor km’si aynı olmasına rağmen fiyatlarıda aynı 5 tl..
Amasra’da tehlikeli bir yol yok inkum 500 metre dağa çıkıp iniyorsun bir kaza olsa 60 kisiden 40 kişi ölebilir bunların sorumluları ve yetkililer bunları niye düşünmüyorlar görmüyorlar.
Bu çarpıklıkta bir terslik var bunlara müsade eden yetkililerin muhakkak maddi manevi veya politik çıkarları var başka türlü bu riskli işe müsade edemezler.
Bir vatandaş olarak bu insanları hayvan gibi tıka basa doldurarak taşıyan firmanın bu işi düzeltinceye kadar bir vatandaş olarak takipçisi olup peşini bırakmayacağım. Ahmet Alatlı
N
OT:Bizde bir düzeltme yapalım Amasra da İnkum hattı kadar tıklım tıkış olmasa da ayakta yolcu alıyor..

Haber okunma sayısı: 1244Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
19 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu ay:
19 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Toplam:
84629 hit, 33399 ziyaretçi, 45582 ziyaret