* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Çağdaş Gazeteciler Derneğinden Başsavcıya Ziyaret

cagdas-gazeteciler-derneginden-bassavciya-ziyaret-

Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt’a Hoş Geldin Ziyareti gerçekleştirdi.
12 Ekim 2016 Çarşamba 22:39

Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği yöneticileri Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesinin, 26 Temmuz 2016 tarihli kararnamesiyle Midyat Başsavcılığından Bartın Cumhuriyet Başsavcılığına atanan İbrahim Bozkurt’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunup yeni görevinde başarılar dilediler.
Ziyarette Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği başkanı Necdet Aydemir, Bartın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler eski müdürü, Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetim kurlu başkan yardımcısı Nurettin Erol, Bartın Postası Haber Sitesi İmtiyaz sahibi ve Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyesi Erdal Arslan ile Çağdaş Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyesi Bartın Türk Haber Sitesi İmtiyaz sahibi Bartın Platformu ve Bartın çevre Meclisi basın halkla ilişkiler sorumlusu Özkan Küçüktabak hazır bulundu.
Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir yeni Başsavcı İbrahim Bozkurt’a
ziyaret sırasında Bartın’ın basın sektörü hakkında ve sosyal, ekonomik ve kültürel yapısı ile ilgili bilgiler verdi.
Başsavcı Bozkurt kendisini basın sektörü ve Bartın hakkında bilgilendiren başkan Aydemir ve Çağdaş Gazeteciler Derneği yöneticilerine teşekkür etti. Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun son kararnamesi ile Midyat Başsavcılığından Bartın Cumhuriyet Başsavcılığına atanan İbrahim Bozkurt; 2002 Yılında Marmara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2005 yılında Kilis`te stajyerlik görevinin ardından 2007 yılında mesleki hayata başlayarak Elbistan, Diyarbakır-Çermik, Hatay-İskenderun Savcısı ve Midyat başsavcısı olarak görev yaptı. Bartın Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt 1981 Kilis doğumlu evli 3 çocuk babası.
 

 

 


Haber okunma sayısı: 915Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ