* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

EnerjiSA'ya Bartın'da Büyük Tepki !

enerjisaya--bartinda-buyuk-tepki-

Son günlerde meydana gelen arızalar nedeni ile mağdur olan vatandaşlar Enerjisa hizmetlerinden şikayetçi.
26 Aralık 2016 Pazartesi 12:26

Son aylarda elektriklerdeki voltaj düşmeleri ve çeşitli arızalar nedeni ile mağdur olan vatandaşlar Enerjisa’nın hizmetinden şikayet etmekte.
Bu konuda şikayetçilerden biri olan Ayşe Sevtap Uzun son  1 hafta içinde oturdukları binada meydana gelen  elektrik arızaları nedeni ile kendisinin ve binada oturan herkesin arıza telefonları açılmadığı için (16 kez aranmasına rağmen) korkunç sıkıntı  ve tehlike yaşadıklarını   bu nedenle mağdur olduklarını, Enerjisa’ya bu konuda resmi dilekçe ile de başvurarak durumdan  şikayetçi olacaklarını  belirtti.
Vatandaşların söz konusu şikayetlerinin  en büyüğü Enerjisa’nın elektrik arıza telefonları açılmadığı için arızayı ihbar edememekten kaynaklanmakta.
Elektrik arızaya ulaşılamadığı için mağduriyet yaşayan  vatandaşlar  “arızaya ulaşamadığımız için çıkan yangın ortalığı kül ettikten sonra mı elektrik arıza gelecek, o zaman gelmese de olur” diyerek şikayetlerini dile getirirken,  elektrik hizmetleri için çeşitli isimler altında büyük meblağlar ödeyen vatandaşların buna karşın düzgün hizmet beklemekte olduklarını , o nedenle de  bu konuda enerjisa’nın  hizmet kalitesini artırması gerektiğini belirttiler.

Haber okunma sayısı: 986Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
19 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu ay:
19 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Toplam:
84629 hit, 33399 ziyaretçi, 45582 ziyaret