* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Hileli evet'e HAYIR !

hileli-evete-hayir-

22 Nisan Cumartesi günü saat 16.00 da Bartın Eski Belediye önünde "HAYIR DAHA BİTMEDİ MÜCADELEYE DEVAM" OYLARIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ denilerek 16 nisan refarandum sürecini değerlendiren basın açıklaması yapıldı
23 Nisan 2017 Pazar 02:13

Açıklamaları Bartın Eğitim Sen Başkanı Sedat Bora ve Bartın CHP il başkanı Mehmet Aslan Yaptı. Sedat Bora Açıklamasında refarandum dan evet çıkmasının hiçbir meşru temeli olmadığından bahsederek evet çıkması için devletin tüm kurumlarının kullanıldığı ve hayır çalışmalarını engellendiğini belirtti ayrıca YSK yanlı ve taraflı kararları ile Evetin meşruiyetinin sağlanmaya çalışıldığından bahsetti . Tüm Türkiye de olduğu gibi oylarımıza sahip çıkacağız ve Termik satrallere hayır, İş güvencemizin yok edilmesine hayır,kıdem tazminatı üzerine oynanan oyunlara hep beraber HAYIR demeye devam edceğiz dedi. 
Mehmet Aslan ise HAYIR çalışması yapan herkese teşekkür ederek YSK nın aldığı kararları eleştirdi. ve sonuna kadar oylarımıza sahip çıkacağız diyerek Bundan böyle her türlü hukuksuzluğa anti demokratık uygulamalara yerel de bulunan Demokratık Kitle Örgütleri ile beraber mücadele edeklerini belirtti. Refarandumdan sonra hayır eylemlerindeki gözaltı ve tutklamaların protesto edildiği açıklama sloganlar ile son buldu. .  


Haber okunma sayısı: 1405

Haberin etiketleri:

HAYIR, bartın, hayır, eğitimsen, ysk, hile, akp, recep, tayip


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
19 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Bu ay:
19 hit, 18 ziyaretçi, 18 ziyaret
Toplam:
84629 hit, 33399 ziyaretçi, 45582 ziyaret