* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Irmak ve Irmak Kenarları Lay lay lom..

irmak-ve-irmak-kenarlari-lay-lay-lom

Bartın'da Irmak Kenarı ve Irmak Canlıları Can Çekişmiyor artık. Direkt olarak Yok oluyorlar.Irmak kenarlarının hali ise görebildiğimiz çok küçük bir kısım için bile pis ve cehaletin bırakılan kalıntılarını uzunca yıllar bünyesinde mecburen saklamak üzere doğal yapısını kaybetmiş.
15 Ekim 2014 Çarşamba 11:35

Fotoğraflarda da görüldüğü üzere Irmağın en iyi yerine düşünülerek konuşlandırılmış Bartın Gazhane Parkı altı Kuş Göz Ünitesi (yazının üzerinde ayıp ifadeler olduğu için karartma gereği duyduk) giriş yasak ibaresine rağmen pislik içinde.Irmak kenarına indiğimiz zaman ise durum daha da vahim ölmüş büyük balıklar ve etrafta insana benzetemediğim varlıkların kalıntıları.
Burada yetkililere ve ilgililere neden korumuyorsunuz niye önlem almıyorsunuz diye soracak çok az şey olabilir.. belkide Asıl Soru halkımıza , ırmağımızı neden mahvetmeye çalışıyorsunuz ???? Böyle daha mı güzel ?
Sanayi atıkları ırmağımıza akmaya ,zehirlemeye devam ediyor bunu biliyoruz... Fotoğraftaki büyük ölü bir balık ise buna en iyi kanıt !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Haber okunma sayısı: 49125

Haberin etiketleri:

bartın ırmağı


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ