* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Kırtepe Mahallesi'nde Korkulu Anlar !

kirtepe-mahallesinde-korkulu-anlar-

Bugün Kırtepe Mahallesinde ihmal ve sorumsuzluk sonucu birden çok ev tutuşabilir insanlar elektrik akımına kapılabilir hatta Cumhuriyet İlköğretim okulu bahçesindeki öğrenciler yaralanabilir hatta ölebilirdi. Allahtan öyle birşey gerçekleşmedi.
22 Kasım 2017 Çarşamba 20:52

   Kırtepe Mahallesi muhtarının elektrik direklerinin kaldırılarak kablolarının yeraltına alınması için yaptığı defalarca başvuruya programda yok  cevabı verip red eden böyle can alıcı bir konuda TEDAŞ yetkilileri yine sınıfta kaldı.
   Bugün Çocukların bahçede olduğu saatlerde Cumhuriyet ilköğretim okulunun önündeki direkten başlayarak kablolar ateş topuna döndü. Arifler sokak 14 nolu eve sıçrayan elektirik şelelesi korkulu anlar yaşanmasına sebep oldu. İtfaiyenin zamanında ulaşması sonucu evin yanması önlendi.
   Kırtepe Mahallesi Muhtarı Münir Fazıl Seyhan defalarca yetkililere direk ve kabloların sorun çıkaracağını iletmeme rağmen gereken yapılmadı.Artık bu kablo ve direklerle ilgili sorun çözülmezse gerekli daha üst mercilere başvuruda bulunacağım'' diye ifadede bulundu.
Muhtar Münir Fazıl Seyhan gerekenin yapılması için Kırtepe Mahallesi sakinleri için imza kampanyası başlattı.
Kabloların arasında kalan Bir görgü şahidi ise çok korktuğunu ve bir köşeye sığınarak TEDAŞ ve İtfaiye yetkililerini aradığını itfaiyenin de bu şekilde geldiğini ifade etti..  
--------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------


Haber okunma sayısı: 439Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ