* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Güncel

Elektrik Santrali Hala Okul Bahçesinde !

elektrik-santrali--hala-okul-bahcesinde- Bartın SiremirÇavuş İlkokulundaki oyun parkında İnanılmaz Sorumsuzluk Örneği HALA DEVAM EDİYOR !

Çağdaş Gazetecilerden Başsavcı Tosun'a Hoşgeldin Ziyareti

cagdas-gazetecilerden-bassavci-tosuna-hosgeldin-ziyareti Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği , Bartın'a yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun’a Hoş Geldin Ziyaretinede bulundu.

ÇOCUK PARKINDA OLACAK ŞEY DEĞİL !!!!

cocuk-parkinda-olacak-sey-degil- Çocukların Oyun Alanına Elektrik Santrali Konmuş. Kapısında da dikkat ölüm tehlikesi işareti !!!

Prf.Dr. Erdoğan Atmış Adalet Kurultayında

prfdr-erdogan-atmis-adalet-kurultayinda Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Erdoğan Atmış, Adalet Kurultayı'nda ormanlar ve orman köylülerinin de adalet istediğini anlattı.

Kongre Aynı Üyelerle Yeniden Yapılmalıdır !

kongre-ayni-uyelerle-yeniden-yapilmalidir- Kızılay Derneği Bartın Şubesi’nin Kapatma Kararına Karşı Hukuk Mücadelesi Aydemir: Kapatma Kararının İptal Edilmesi İçin Asliye Hukuk Hâkimliğine Dava Açtı…!

Halkın Tepkisi Sonuç Getirdi !!!

halkin-tepkisi-sonuc-getirdi- Baz İstasyonu İnşaatı Mühürlendi..Baz İstasyonun Öce İnşaatı Durduruldu, Ardından Mühürlendi …!

İnsanları Birbirine Düşman Eden HEMA ve HATTAT Holding !

insanlari-birbirine-dusman-eden-hema-ve-hattat-holding- Bizler Bartın’da yaşıyor ve huzurlu bir şekilde yaşamımıza devam etmek istiyoruz. Bartın’a geldiği günden bu yana halka güven vermeyen, sosyal barışı bozan, kardeşi-kardeşe, komşuyu-komşuya,

Ağaçlar Kimin İçin Kesildi !

agaclar-kimin-icin-kesildi- Önce , Orman Bakanlığı tarafından Bartınlı bir mütahit firmaya 49 yıllığına kiralanan Bartın Kent Ormanında onlarca ağacın kesildiği görüldü.Sonrası Malum !!!

UYANIK ESNAF !

uyanik-esnaf- Bartın Kemerköprü mevki Aşağı Konak Caddesi üzerinde esnaflık yapmakta olan Zekai Karadayı isimli vatandaş.Garaj sahibinin yandaki odunluklarının kilitlerini kırarak yan yana dükkan zinciri açtı.

Termik Santral YAPTIRMAYACAĞIZ Çünkü Biz Haklıyız !

termik-santral-yaptirmayacagiz-cunku-biz-hakliyiz- BARTIN PLATFORMUNUN “KEŞFE KATILIN” ÇAĞRISINA KULAK VERELİM!

AĞACIMA DOKUNMA !

agacima-dokunma- Bartın yavaş yavaş yeşil Bartın özelliğini yitiriyor.Eskiden evlerin arasından geçerken gördüğümüz kokusunu ciğerlerimize çektiğimiz güzelim meyve bahçelerinin yerini soğuk ve soğuk beton

Ela İçin Tüm Çocuklar İçin

ela-icin-tum-cocuklar-icin Bartın Halkevi ''Çocukların gülmeye ve yaşamaya hakkı var. Bu yüzden Ela için ve tüm hasta çocukların yaşaması için vereceğimiz 3 tüp kan hiçbir şeydir diyoruz .. Ancak...onlar için hayattır !

Bartın Halkevi'nden Kan Bağışı

bartin-halkevinden-kan-bagisi-- BARTIN HALKEVİ OLARAK ÇORBADA BİZİM DE TUZUMUZ BULUNSUN DEDİK; ELA VE TÜM LÖSEMİ HASTASI ÇOCUKLARA UYGUN DONÖR OLMAK İÇİN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATTIK

Bartın'da LAİKLİK konuşuldu

bartinda-laiklik-konusuldu- Sendika.Org editörü ve yazarı Menderes Tutuş, laiklik kavramını , tarihsel süreci ve ülkemizdeki laiklik mücadelesini anlattı.

Amasra'da Şikayet , İftira ve Yalan

amasrada-sikayet--iftira-ve-yalan- Bartın Platformunun İklim için harekete geç konulu çalışmasında yer alan arkadaşlarımız aynı çalışmaya Hayır önlükleri ile gelen dostlarla birlikte görüldükleri için tamamen yalan beyan ile Amasra

İktidar , Korkusunu OHAL-KHK ile bastırmaya Çalışıyor

iktidar--korkusunu--ohal-khk-ile-bastirmaya-calisiyor OHAL KHK’leriyle hukuksuzca ihraç edilen üyelerimizin tutuklanması hukukun değil, siyasi iktidarın kapıldığı korkunun göstergesidir!

Bartın'da Muhteşem 19 Mayıs Yürüyüşü

bartinda--muhtesem-19-mayis-yuruyusu Dün Akşam saat 20:00 da Atatürk Büstünün önünde buluşularak başlayan meşaleli yürüyüşe başta CHP , Eğitimİş ,ADD ,Yolİş ve diğer sivil toplum örgütleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Gençlere Eşit, Özgür ve Demokratik Bir Yaşam

genclere-esit-ozgur-ve-demokratik-bir-yasam- Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkış tarihi ve emperyalizme karşı mücadelenin sürdürüldüğü Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olarak kabul edilen 19 Mayıs, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve

1 MAYIS'da SUSMUYORUZ !

1-mayisda-susmuyoruz- 1 MAYIS’TA ÖZGÜRLÜK, LAİKLİK ve DEMOKRASİ İÇİN … SÖMÜRÜYE,İŞTEN ATILMALARA,KIDEM TAZMİNATLARININ KALDIRILMASINAVE YOKSULLUĞA KARŞI SUSMUYORUZ! KEMERKÖPRÜ MEYDANINDA SAAT 11.00 DA TOPLANIYORUZ.

Skandal Değişiklik Başbakana İmzada

skandal-degisiklik-basbakana-imzada Rehber Öğretmenlerle İlgili Yönetmelik Değişikliği, Eğitimin Niteliğini Olumsuz Etkileyecektir!

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
37 hit, 19 ziyaretçi, 22 ziyaret
Bu ay:
303 hit, 183 ziyaretçi, 211 ziyaret
Toplam:
81458 hit, 31405 ziyaretçi, 43246 ziyaret