* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

UMUT KAFE UMUT

umut-kafe-umut

Tüm halkımızın gönülden desteklerini bekliyoruz. Cafemize gelen Halkımız ve müşterilerimiz bir işletmeyi daha zengin etmeyecekler. Okulumuzun öğrencilerine dolaylı olarak yardım etmiş olacaklar.
12 Aralık 2014 Cuma 14:14

Tüm Halkımızı Umut Cafe’ye Davet Ediyoruz
   Güler yüzlü temiz ekibi ile sakin bir ortamda huzur içinde vakit geçirmek isteyen tüm halkımızı Cafemize bekliyoruz
    Umut Cafe İşletmecisi Sibel Bulut Güler yüzlü temiz ekibi ile sakin bir ortamda huzur içinde vakit geçirmek isteyen halkımızı Cafemize bekliyoruz. Cafe İşletmecisi Sibel Bulut sadece engelli vatandaşlarımızı değil tüm halkımızı Umut Cafe’ye davet ediyoruz. “dedi Umudumuz Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Derneği İktisadi İşletmecisi Sibel Bulut sosyal sorumluluk projesi kapsamında açılan Kafenin ayakta durabilmesi için sadece engelli vatandaşları değil tüm Bartın halkını Umut Cafe’ye davet ettiklerini belirterek İşletmenin giderlerini, çalışanların maaşlarını ödemek ayrıca Umut Özel Eğitim Okulunun Meslek Eğitim Merkezine maddi destek sağlamak için güler yüzlü ekibi ile gönülden hizmet verdiklerini kaydetti.
SADECE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN DEĞİL TÜM HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ
Umut Cafe İşletmecisi Sibel Bulut tüm Bartın halkının yaz gibi Kafemize gelmelerini istiyoruz. Cafemiz sadece engellilere değil bütün halkımıza açık çevremizdeki diğer işletmelere rağmen fiyatlarımız daha uygun işletmemizin giderlerini karşılamak için müşterilerimizin sayısı artması gerekiyor, iletmemizde 3 çalışanımız mevcut gelirimiz işletmemizin giderleri, çalışanların maaşları, Umut Özel Eğitim Meslek Eğitim Merkezine destekten oluşuyor. Sosyal Sorumluluk Projesi olarak açılan Cafemizin ayakta durabilmesi için Gün toplantıları, (Hanımların İsteklerine Göre Hazırlık) Doğum Günü Kutlamaları, Mantı Günü gibi etkinlikleri yapmak istiyoruz.
MÜŞTERİLERİMİZ OKULUMUZUN ÖĞRENCİLERİNE DOLAYLI OLARAK YARDIM ETMİŞ OLACAK
Tüm halkımızın gönülden desteklerini bekliyoruz. Cafemize gelen Halkımız ve müşterilerimiz bir işletmeyi daha zengin etmeyecekler. Okulumuzun öğrencilerine dolaylı olarak yardım etmiş olacaklar. Adres: Köyortası Mahallesi Tersane Sokak. No: 11 Orduyeri Köprüsü yanı. Telefon: 0 378 378 228 79 79… Umut Cafe İşletmecisi Sibel Bulut, “Güler yüzlü temiz ekibi ile sakin bir ortamda huzur içinde vakit geçirmek isteyen tüm halkımızı Cafemize bekliyoruz. “dedi
Necdet AYDEMİR/BARTIN

 


Haber okunma sayısı: 21690

Haberin etiketleri:

UMUT KAFE, ENGELLİ, bartın, öğrenci


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ