* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

HALKEVİ HABERLERİ

Bartın HALKEVİ III. Genel Kurulunu Yaptı.

bartin-halkevi-iii-genel-kurulunu-yapti Bartın Halkevi 3.Olağan Genel Kurulu Halkevleri Eş Genel Başkanı Dilşat Aktaş'ın katılımıyla 13 Ocak 2019 Pazar günü Saat 14:00 de KESK toplantı salonunda gerçekleşti.

Hukuksal mücadeleye devam !

hukuksal-mucadeleye-devam-- Bartın'ın duyarlı STKları Hukuksal Mücadelelerinde Güzelcehisar köylülerinin yanında.

İktidarın Halkevi Allerjisi !

iktidarin-halkevi-allerjisi- Halkevleri onurlu bir yürüyüşün aydınlık tarihi. Hiçbir baskıya boyun eğmeyen eşitlik, özgürlük, barış mücadelesinin tarihidir.

AĞACIMA DOKUNMA !

agacima-dokunma- Bartın yavaş yavaş yeşil Bartın özelliğini yitiriyor.Eskiden evlerin arasından geçerken gördüğümüz kokusunu ciğerlerimize çektiğimiz güzelim meyve bahçelerinin yerini soğuk ve soğuk beton

Ela İçin Tüm Çocuklar İçin

ela-icin-tum-cocuklar-icin Bartın Halkevi ''Çocukların gülmeye ve yaşamaya hakkı var. Bu yüzden Ela için ve tüm hasta çocukların yaşaması için vereceğimiz 3 tüp kan hiçbir şeydir diyoruz .. Ancak...onlar için hayattır !

Bartın Halkevi'nden Kan Bağışı

bartin-halkevinden-kan-bagisi-- BARTIN HALKEVİ OLARAK ÇORBADA BİZİM DE TUZUMUZ BULUNSUN DEDİK; ELA VE TÜM LÖSEMİ HASTASI ÇOCUKLARA UYGUN DONÖR OLMAK İÇİN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATTIK

Bartın'da LAİKLİK konuşuldu

bartinda-laiklik-konusuldu- Sendika.Org editörü ve yazarı Menderes Tutuş, laiklik kavramını , tarihsel süreci ve ülkemizdeki laiklik mücadelesini anlattı.

Halkevi 23 NİSAN Mesajı

halkevi-23-nisan-mesaji BARTIN HALKEVİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Bartın Halkevi Kadın Dayanışma Günü Mesajı

bartin-halkevi-kadin-dayanisma-gunu-mesaji BARTIN HALKEVİ KADIN KOMİSYONU 8 mart münasebeti ile kadınların uluslararası birlik, mücadele ve dayanışma günü mesajını yayınladı.

Bartın'da ''HAYIR'' Platformu Oluşturuldu

bartinda-hayir-platformu-olusturuldu Anayasa değişikliği için referanduma giderken Bartın'da Anayasa Değişikliği konusunda Halkı bilinçlendirmek için Bartın Hayır Platformu oluşturuldu.

Bartın'da Demokrasi Sohbeti (Neden HAYIR)

bartinda-demokrasi-sohbeti-neden-hayir Katılımcılar: Trabzon CHP Milletvekili Haluk Pekşen, Birgün Gazetesi Sorumlusu Dursun Yaşar Aydın ve Akademisyen Yrd.Doç.Dr. Hülya Doğan

Halkevleri 85. yaşını kutluyor

-halkevleri-85-yasini-kutluyor Ülkemizin 85 yılının şahidi, yaşanan siyasal, toplumsal dönüşümlerin öznelerinden biri ve her türlü baskı politikasının ve darbelerin doğrudan muhatabı…

Tecavüzcü Tahliye Yasasına Kadınlardan Tepki

tecavuzcu-tahliye-yasasina--kadinlardan-tepki Bartın Halkevci Kadınlar, AKP’nin bir geceyarısı operasyonuyla Meclis’ten geçirdiği “Mağdur tecavüzcüsüyle evlensin, hapishanedeki 4 bin tecavüzcü tahliye edilsin” düzenlemesine karşı Bartın

Yalçınkaya'dan Bartın Halkevi'ne Ziyaret

-yalcinkayadan-bartin-halkevine-ziyaret Bartın CHP Milletvekili M.Rıza Yalçınkaya Bartın Halkevi yönetici ve üyeleri ile biraraya geldi.

Sivas Katliamı Olalı 23 Yıl Oldu

sivas-katliami-olali-23-yil-oldu Bugün 2 Temmuz. Acının, öfkenin bir nebze olsun azalmadığı, kaybettiğimiz aydınlık yüzlü insanlarımıza olan özlemimizin dinmediği bir kara gün (Bartın HalkEvi)

Çocukların Hayatlarını Karartmayın !

cocuklarin-hayatlarini-karartmayin- Bartın Halkevi Kadın Komisyonu olarak son bir ayda basına yansıyan okullarda yaşanan cinsel istismar (taciz/tecavüz) haberlerinden kısa hatırlatmalar yaparak vicdanınıza sesleniyoruz!

Acılıyız-öfkeleyiz ! Artık Yeter !

aciliyiz-ofkeleyiz--artik-yeter- 13 Mart akşam saatlerinde Ankara Kızılay'da Ankara Bulvarı üzerindeki otobüs duraklarında bomba yüklü araçla yapılan saldırı sonucu yine onlarca insanımızı kaybettik. Acılıyız, öfkeliyiz.

Bartın Halkına Reva Mı ? Bu

bartin-halkina-reva-mi--bu Kar yağışından kaynaklı olağanüstü durum karşısında vatandaş kendi kücük olanaklarıyla baş başa bırakıldı.

Müdüre Keyfi Görevden Alma

Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü Keyfi Uygulamalara İmza Atmaya Devam Ediyor.

Ankara Halkevleri Mitingi

ankara-halkevleri-mitingi Bartın Halkevi Ankara'daki mitinge katıldı

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ