* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

HDP HABERLERİ

HDP İl Yönetimi ''Saldırılar Linç Kampanyasına Dönüştü ''

hdp-il-yonetimi-saldirilar-linc-kampanyasina-donustu- Irkçı kalkışmanın başladığı bir haftadan beri hedef haline getirilen HDP Bartın İl binası 3. kez saldırıya uğradı. Bartın’da her gün düzenlettirilen yürüyüşler sonrası yapılan saldırılara 11

Yeter BARTIN HALKININ Huzurunu Kaçırmayın Artık !

yeter-bartin-halkinin-huzurunu-kacirmayin-artik- Daha 2 gün önce Kendilerini AK OSMANLI olarak tanıtan Faşist gurup tekrar HDP binasın !a saldırdı.

Boş Beyinlerden Boş HDP binasına Saldırı !

bos-beyinlerden-bos-hdp-binasina-saldiri- Bartın'da İçinde Kimsenin Bulunmadığı HDP binası önünde Eylemler şehrimizde daha önceden görülmemiş faşist saldırıların habercisi mi ?

KAATLİAMLARLA ANILMASIN !

kaatliamlarla-anilmasin- 2 Temmuz 1993'te Sivas'ta yaşanan devlet destekli katliamın üzerinden tam 22 yıl geçti.

Bartın HDP Soma Katliamı Açıklaması

bartin-hdp-soma-katliami-aciklamasi HDP Bartın Milletvekili Adayı Avukat Diren Cevahir Şen'in Soma katliamının yıldönümünde yaptığı açıklaması:

EMEKÇİLERE TAKSİM VE BARTIN YASAK!

emekcilere-taksim-ve-bartin-yasak Halkların Demokratik Partisi Bartın İl Başkanı Kadir Şener Yalçın ile HDP Bartın milletvekilleri adayları Diren Cevahir Şen ve Nursait Tekgül, "Taksim'den sonra Bartın’da da 1 Mayıs'ın yasaklanması”

Ankara Halkevleri Mitingi

ankara-halkevleri-mitingi Bartın Halkevi Ankara'daki mitinge katıldı

HDP Bartın 'İşcilerin Sonuna Kadar Yanındayız'

hdp-bartin-iscilerin-sonuna-kadar-yanindayiz AKP’li Amasra Belediyesi'nden 6 ile 12 aydır maaşını alamayan taşeron işçilerin haklı mücadelelerine destek veren HDP İl Örgütü temsilcileri ve emek dostları konuyu gündeme sokarak ülkemizin kanayan

HDP Bartın 'Çevre Talanına İzin Vermeyeceğiz'

hdp-bartin-cevre-talanina-izin-vermeyecegiz BARTIN’A YAPILMAK İSTENEN 2 TERMİK ,5 HİDROELEKTRİK ,2 RÜZGÂR SANTRALİ PROJESİ ÇEVRE TALANIDIR. İZİN VERMEYECEĞİZ!

Bartın HDP Aday Adayları

bartin-hdp-aday-adaylari Halkların Demokratik Partisi Bartın İlinde milletvekilliğine iki partili aday adayı olarak başvuruyor.

HDP Bartın Seçimi Değerlendirdi

hdp-bartin-secimi-degerlendirdi- Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bartın İl Örgütü seçim değerlendirme toplantısı İl Eş Başkanı Kadir Şener Yalçın ve HDP Genel Merkez yöneticilerinin katılımıyla yapıldı.

Bartın HDP Aday Adayları !

bartin-hdp-aday-adaylari- 7 Haziran’daki genel seçimlere parti olarak girme kararı alan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bartın’da hazırlıklarını tamamladı ve yeni oluşturulan 7 kişilik bir Bartın il Örgütü ve seçim

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ