* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

HUKUK HABERLERİ

Hukuksal mücadeleye devam !

hukuksal-mucadeleye-devam-- Bartın'ın duyarlı STKları Hukuksal Mücadelelerinde Güzelcehisar köylülerinin yanında.

fetöyle mücadele edene fetöcü diye müdahele !

fetoyle-mucadele-edene-fetocu-diye-mudahele- Hukuksuzluklar devam ediyor.Çaycuma Eğitimsen temsilcisi İsmet Akyol 9 ay süren oldukça ayrıntılı bir soruşturma sonucunda takipsizlik kararı verilmesine rağmen görevine hala başlatılmadı.

Aile ve Sos.Pol. Müdürlüğü CHP yi ziyaret etti

aile-ve-sospol-mudurlugu-chp-yi-ziyaret-etti Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut ŞAHİN ve Şube müdürü Ece AKTAŞ CHP İl ve Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ederek kurumun çalışmaları hakkında CHP heyetini bilgilendirdiler.

Bartın'da FETÖ-PDY soruşturmaları !

bartinda-feto-pdy-sorusturmalari- Bartın Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 29.12.2017 tarihinde gözaltına alınan 9 şüpheli hakkında kararlar:

Prf.Dr. Erdoğan Atmış Adalet Kurultayında

prfdr-erdogan-atmis-adalet-kurultayinda Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Erdoğan Atmış, Adalet Kurultayı'nda ormanlar ve orman köylülerinin de adalet istediğini anlattı.

Parlamentonun Yarısı KOLSUZ Gezer !

parlamentonun-yarisi-kolsuz-gezer- Sayın Davutoğlu sakın bir daha kol keseriz, gibi cümleleri kullanma, bu şerri kuralları uygulamaya kazaen çalışırsanız, parlamentonun yarısı kolsuz gezer

BartınSES'ini Hükümet ve Memursene Duyurdu !

bartinsesini-hukumet-ve-memursene-duyurdu- SES Bartın Temsilciliği hükümet ve memursen tarafından imzalanan satış sözleşmesi sebebiyle .....

AKP ve Sermaye için HUKUK katli Uygundur !

akp-ve-sermaye-icin-hukuk-katli-uygundur- Temel hukuk ilkeleri tümüyle AKP’nin ve sermayenin ihtiyaçları doğrultusunda katledilmektedir.

HUKUK-SANAT BULUŞMASI

hukuk-sanat-bulusmasi SANATIN HUKUKU SAHİPSİZ DEĞİLDİR ... HUKUK SANAT BULUŞMASINDA TARİHİ GÜÇBİRLİĞİ ... Türkiye Barolar Birliği tarafından gerçekleştirilen “Hukuk Sanat Buluşması” tarihe bir ilk olarak geçti.

“olağanüstü hukuk” GELENEĞİ

olaganustu-hukuk-gelenegi Türkiye’de 12 Mart ve 12 Eylül’ün askeri mahkemelerinden DGM’lere uzanan “olağanüstü hukuk” geleneği AKP döneminde de bozulmamıştır. Aksine Özel Yetkili Mahkemeler ile olağanüstü yargılama

Hukuksuzluğuna Karşı Mücadelemizi Sürdüreceğiz !

Konfederasyonumuza ve bağlı sendikalarımıza yönelik baskıların sürekli olarak arttığı, Türkiye`nin dört bir yanında üye ve yöneticilerimize yönelen keyfi gözaltı ve tutuklamalarla kuşatılmaya

Hukuksuzluklara Karşı Mücadeleye Devam

hukuksuzluklara-karsi-mucadeleye-devam Bartın Çevre Meclisi : Göz yumanlar,kurulmayacak deyip oyalayanlar ve destek olanlar,Amasra ve Bartın’a en büyük kötülüğü yapacak olanlardır.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
32 hit, 17 ziyaretçi, 17 ziyaret
Bu ay:
126 hit, 66 ziyaretçi, 79 ziyaret
Toplam:
83481 hit, 32585 ziyaretçi, 44671 ziyaret