* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

KÖPRÜ HABERLERİ

Çevre Meclisi Doğruları Söylüyor !

cevre-meclisi-dogrulari-soyluyor- Bartın Çevre Meclisi Açılışı yapılan henüz tamamlanmamış ve önceden yapılan yerlerinde de yeni yapılmış gibi gösterildiği Kirazlık Köprü Barajı hakkında tespitleri içeren bir raporu basın ve

UYANIK ESNAF !

uyanik-esnaf- Bartın Kemerköprü mevki Aşağı Konak Caddesi üzerinde esnaflık yapmakta olan Zekai Karadayı isimli vatandaş.Garaj sahibinin yandaki odunluklarının kilitlerini kırarak yan yana dükkan zinciri açtı.

1 MAYIS'da SUSMUYORUZ !

1-mayisda-susmuyoruz- 1 MAYIS’TA ÖZGÜRLÜK, LAİKLİK ve DEMOKRASİ İÇİN … SÖMÜRÜYE,İŞTEN ATILMALARA,KIDEM TAZMİNATLARININ KALDIRILMASINAVE YOKSULLUĞA KARŞI SUSMUYORUZ! KEMERKÖPRÜ MEYDANINDA SAAT 11.00 DA TOPLANIYORUZ.

Anımsamak ve Anımsatmak İçin !

animsamak-ve-animsatmak-icin- Kirazlıköprü Barajı sürecini kitabına konu alan Ayşe Sevtap Uzun , barajın maaliyetleri ve tamamlanma zamanı ile ilgili yönetici ve idarecilerin yapmış olduğu tutarsız açıklamalara cevabı:

Bir Çivi Çakılması Bile Yasak !

bir-civi-cakilmasi-bile-yasak- Yapılasmanın kesinlikle yasak olduğu SİT ALANINDAKİ Amasra Kemere Köprüsü’nün kenarındaki kulübelerde bir inşaat çalışması başlatıldığı gözleniyor.

Uzun'dan Kamuoyuna Açık Mektup

uzundan-kamuoyuna-acik-mektup Bartın’da verilen toplumsal mücadelemizin bir parçasını , yaşamımız üzerinde oynanan oyunları , yöremizde sel önleme projeleri adı altında uygulanmış ve kısa adı TEFER olan projeler ile

Dövlet Sırrı AÇIKLANDI

dovlet-sirri-aciklandi- DSİ nin daha önce Bilgi Verilmesini gerekli görmediği Kirazlık Köprü Barajı Harcamalarına Başbakanlık Bilgi Vereceksin Dedi ve DSİ Harcamalarını Yazılı Olarak Gönderdi.

DÖVLET SIRRI mı ne ?

dovlet-sirri-mi-ne- Kirazlıkköprü Barajına şu ana kadar harcanan para ne kadar ? , ihaleyi alan firmalar hangileri ? Barajın ÇEDi var mı ? DSİ den CEVAP : BİLGİ EDİNME AMACI KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLMEMİŞTİR ??????

İhmal'in Anıtı Var Soruşturan Yok !

-ihmalin-aniti-var-sorusturan-yok- Bu neyin Anıtı kazada Ölenlerin mi ? Yoksa Ortada ayen beyan görünmeyen TEFER yatırımlarının neye harcanıp köprüye harcanmayıp sümenaltı edildiği anıtı mı ? Posta Gazetesi'ne de Manşet Olmuş...

Pis Sokak Tabakoğlu Sok

pis-sokak-tabakoglu-sok- Dış cephe tadilatı yapılan sokağı pis bıraktılar.

TUNÇ , Köprü için 14 ay imar planı beklendi

tunc--kopru-icin-14-ay-imar-plani-beklendi MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ;“BELEDİYENİN YENİ TAMAMLADIĞI İMAR PLANININ ONAYLANMASININ ARDINDAN TOKİ KÖPRÜSÜNÜ İHALE EDECEĞİZ”

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ