* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

KADINLAR HABERLERİ

YAŞASIN KADIN DAYANIŞMASI

yasasin-kadin-dayanismasi Kadın Dayanışma Derneği öncülüğünde,destek veren örgüt ve bireylerle TBMM’de 18 Mart Çanakkale Anması’nda kadın tiyatro sanatçıların TBMM Başkanlığının talimatıyla sahneye çıkartılmaması

BİZ KADINLAR HERYERDEYİZ !

biz-kadinlar-heryerdeyiz- KESK' li kadınlar olarak, İş güvencemiz, Yaşam güvencemiz ve geleceğimiz için tüm Kadınları Mücadeleyi ve Dayanışmayı Büyütmeye Çağırıyoruz.

Hacı Gölbucaklı Kadınlar Günü Mesajı

haci-golbucakli-kadinlar-gunu-mesaji Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyi, yalnızca ekonomik göstergelerle değil, insan haklarına ve özellikle de kadın haklarına verilen değerle ölçülmektedir.

Tecavüzcü Tahliye Yasasına Kadınlardan Tepki

tecavuzcu-tahliye-yasasina--kadinlardan-tepki Bartın Halkevci Kadınlar, AKP’nin bir geceyarısı operasyonuyla Meclis’ten geçirdiği “Mağdur tecavüzcüsüyle evlensin, hapishanedeki 4 bin tecavüzcü tahliye edilsin” düzenlemesine karşı Bartın

Bugün Kadınlar Oturdu Erkekler Hizmet Etti

bugun-kadinlar-oturdu-erkekler-hizmet-etti 8 MART Kadınlar günü etkinliği kapsamında Bartın KESK Kadın Komisyonu tarafından düzenlenen söyleşi , Erkeklerin hizmet etiği ziyafet ve müzik dinletisi Bartın EğitimSen binasında gerçekleşti.

Kadınlar Gününde Kadınlara Kuytu Köşe !

kadinlar-gununde-kadinlara-kuytu-kose- Bartın Belediyesi , 8 MART Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında , Halk Evi Emekçi Kadınlarına , stantlarını açmaları için Kimsenin Uğramadığı Cumhuriyet Meydanının Kuytu bir köşesini uygun gördü.

8 MART RESMİ TATİL İLAN EDİLSİN !

8-mart-resmi-tatil-ilan-edilsin- Aralarında Çin, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan’ın da bulunduğu dünyanın pek çok ülkesinde “8 Mart” ülkenin genel tatil günlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

“Yerel Seçimlerde Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesi”

yerel-secimlerde-kadinlara-secme-ve-secilme-hakki-verilmesi- Bartın ADD organizasyonunda 03/04/2013 tarihi Çarşamba 19:00-23:00 saatleri arasında Belediye Sosyal Tesisleri Salonunda İzmir CHP Milletvekili Prof.Dr.Birgül AYMAN GÜLER’in ve ADD Genel Merkezi GYK üyesi

CHP’li Kadınlardan 8 Mart

chpli-kadinlardan-8-mart- Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Bartın İl Kadın kolları 8 Mart Kadınlar gününde "Kadınlar arası birlik, dayanışma ve mücadele" yürüyüşü düzenledi.

EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLANDI

emekci-kadinlar-gunu-kutlandi Çeçitli sivil toplum örgütleri ile Bartın halkının iştirak ettiği 8 mart Kadınlar Günü Kutlandı.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

8-mart-dunya-emekci-kadinlar-gunu EĞİTİM SEN BARTIN ŞUBESİ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Tüm dul kadınlar maaş alsın

tum-dul-kadinlar-maas-alsin Yalçınkaya,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ