* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

KİRAZLIK HABERLERİ

Çevre Meclisi Doğruları Söylüyor !

cevre-meclisi-dogrulari-soyluyor- Bartın Çevre Meclisi Açılışı yapılan henüz tamamlanmamış ve önceden yapılan yerlerinde de yeni yapılmış gibi gösterildiği Kirazlık Köprü Barajı hakkında tespitleri içeren bir raporu basın ve

Anımsamak ve Anımsatmak İçin !

animsamak-ve-animsatmak-icin- Kirazlıköprü Barajı sürecini kitabına konu alan Ayşe Sevtap Uzun , barajın maaliyetleri ve tamamlanma zamanı ile ilgili yönetici ve idarecilerin yapmış olduğu tutarsız açıklamalara cevabı:

Uzun'dan Kamuoyuna Açık Mektup

uzundan-kamuoyuna-acik-mektup Bartın’da verilen toplumsal mücadelemizin bir parçasını , yaşamımız üzerinde oynanan oyunları , yöremizde sel önleme projeleri adı altında uygulanmış ve kısa adı TEFER olan projeler ile

Dövlet Sırrı AÇIKLANDI

dovlet-sirri-aciklandi- DSİ nin daha önce Bilgi Verilmesini gerekli görmediği Kirazlık Köprü Barajı Harcamalarına Başbakanlık Bilgi Vereceksin Dedi ve DSİ Harcamalarını Yazılı Olarak Gönderdi.

DÖVLET SIRRI mı ne ?

dovlet-sirri-mi-ne- Kirazlıkköprü Barajına şu ana kadar harcanan para ne kadar ? , ihaleyi alan firmalar hangileri ? Barajın ÇEDi var mı ? DSİ den CEVAP : BİLGİ EDİNME AMACI KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLMEMİŞTİR ??????

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
8 hit, 5 ziyaretçi, 5 ziyaret
Bu ay:
176 hit, 104 ziyaretçi, 122 ziyaret
Toplam:
82988 hit, 32318 ziyaretçi, 44328 ziyaret