* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

KOZCAĞIZ HABERLERİ

Kozcağız Belediyesi Yayaları UNUTTU !

kozcagiz-belediyesi-yayalari-unuttu- Kozcağız'ın tek hem araç hem de yaya girişi olan köprü elektrik tehlikesi sebebi ile yayalara tehlikeli.

Kozcağız Belediyesi Ağaç KATLİAMI !

kozcagiz-belediyesi-agac-katliami- Kozcağız belediyesi tarafından girişte bulunan parkın tüm ağaçları bir çırpıda kesildi.

Vatandaş Röportajları 1

vatandas-roportajlari-1 Bartın ilimizin çok önemli bir sorunu olan, Bartın-Amasra'ya kurulması düşünülen termik santralle ilgili vatandaş ne diyor :

KOZCAĞIZ HALKI İSYANDA

kozcagiz-halki-isyanda Kozcağız Hala Köy olmaktan Kurtulamadı

KOZCAĞIZ HALKINA AÇIK MEKTUP

kozcagiz-halkina-acik-mektup KOZCAĞIZ HALKININ DİKKATİNE;

KOZCAĞIZ BELEDİYESİ HARCAMALARI

-kozcagiz-belediyesi-harcamalari Son 3 yılın Fuar ve Organizasyon harcaması 156.154 TL

BARTINTÜRK Kozcağız Seçim anketi

bartinturk-kozcagiz-secim-anketi KOZCAĞIZ'da 2014 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanlığına ADAY olarak Kimi Görmek İsterdiniz ?

Kozcağız'dan Serkan Ölçek aday

kozcagizdan-serkan-olcek-aday Beldede özellikle son yıllarda tespit ettiği yönetimsel yanlışlıkların üzerine cesaretle giden ve - bu böyle gitmez Kozcağız bunu hak etmiyor- diyen Ölçek ,kendine görev bilerek adaylığını

Kozcağız Terminal Binası İncelemeleri

kozcagiz-terminal-binasi-incelemeleri TUNÇ , Kozcağız beldesinde yapımı devam eden terminal binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Kozcağız'ın Kıt Kanaat geçinen esnafına DARBE !

kozcagizin-kit-kanaat-gecinen-esnafina-darbe- KOZCAĞIZDA KURULAN MARKET ZİNCİRİNİN SON HALKASI KOZCAĞIZ ESNAFINI ÇİLEDEN ÇIKARDI.

KOZCAĞIZ ESNAF'I İSYANDA...

kozcagiz-esnafi-isyanda BÜYÜK MARKET ZİNCİRİ'NİN HALKALARINDAN BİRİNİN KOZCAĞIZ'A GELMESİ ESNAFI İSYAN ETTİRDİ.

Kozcağız'da AKP den İstifalar Başladı !!!

kozcagizda-akp-den-istifalar-basladi- Belediye Başkanın'dan rahatsızlık duymaları sebebi ile 15 Kozcağızlı üyesi oldukları AKP den istifa ettikleri idaa ediliyor

KIŞLA BARAJI KOZCAĞIZ VE BARTIN’I TAŞKINLARDAN KORUYACAK ??

kisla-baraji-kozcagiz-ve-bartini-taskinlardan-koruyacak-- TUNÇ ,Yalçınkaya’nın Kışla barajının yapılacağı bölgedeki vatandaşlara hitaben “halkın görüşü alınmadan bir oldubitti ile karar alınması yanlış” şeklindeki eleştirilerin haksız olduğunu

Kozcağız Belediyesi Bazı Kiracılarını KAYIRIYOR MU ?

kozcagiz-belediyesi-bazi-kiracilarini-kayiriyor-mu- Kozcağız Belediyesine ait binaların, park ve bahçelerin kiralama ve ihale edilmesi ile alakalı sıkıntılarını dile getiren Kozcağız Esnafı tepkili.

KOZCAĞIZ YAĞMURSUYU VE ATIKSU ARITMA TESİSİ

-kozcagiz-yagmursuyu-ve-atiksu-aritma-tesisi- MİLLETVEKİLİ TUNÇ , KOZCAĞIZ KANALİZASYON , YAĞMURSUYU VE ATIKSU ARITMA TESİSİ İNŞAATININ 22 OCAK TARİHİNDE İHALE EDİLECEĞİNİ AÇIKLADI

Kozcağız Belediyesi Giderleri Arttı

kozcagiz-belediyesi-giderleri-artti KOZCAĞIZ BELEDİYESİ Gayrimenkul Mal Bakım ve Onarım Giderlerinde Akla Hayale sığmayan artış !

Cumhuriyet Bayramı’na satrançla Merhaba !

-cumhuriyet-bayramina-satrancla-merhaba- Çaycuma TSO Öğretmen Lisesi Felsefe Öğretmeni Zeynel Bakıcı, Satranç Federasyonu Temsilciliği görevini yeni öğrenciler, yeni satranç eğiticileri, yeni satranç hakemleri ve yeni turnuvalar düzenleyerek

Cemal Akın kurban bayramını kutladı

cemal-akin-kurban-bayramini-kutladi Başkan Akın mesajında :

TUNÇ , BARTIN ŞEHİTLİĞİNDE

tunc--bartin-sehitliginde MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ BARTIN ŞEHİTLİĞİNİ ZİYARET ETTİ