* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

MHP HABERLERİ

Bartın Ormanları Taş Ocaklarına Kurban Edilemez !

bartin-ormanlari-tas-ocaklarina-kurban-edilemez- Bartın’a adını veren Parthenios Taş ve Kalker Ocakları ile yok olma tehditi altında. Irmağı besleyen önemli dereler ve su kaynakları ile Batı Karadeniz’in en değerli ormanları sürekli tehdit altında.

BORÇ YİĞİDİN KAMBURU !

borc-yigidin-kamburu- Bartın Belediyesinin toplam borcu 70 milyon TL’ye dayandığı iddaa ediliyor.Bartın kamuoyu AÇIKLAMA BEKLİYORUZ !

Bartın Hacı İbrahip Paşa Kız Yurdu FELAKET !

bartin-haci-ibrahip-pasa-kiz-yurdu-felaket- Birçok kız öğrencinin sürekli şikayetlerinin bulunduğu şikayetim var.com adresinde Bartın Hacı İbrahip Paşa Kız Yurdu hakkında başta temizlik,yemek ve su-elektrik kesintileri öğrencileri bıktırmış

BARTIN-İNKUM dolmuşları Tıklım Tıkış !

bartin-inkum-dolmuslari-tiklim-tikis- Vatandaş şikayetçi. Bir vatandaşın kendi ifadeleri ile durum şöyle :

İktidar , Korkusunu OHAL-KHK ile bastırmaya Çalışıyor

iktidar--korkusunu--ohal-khk-ile-bastirmaya-calisiyor OHAL KHK’leriyle hukuksuzca ihraç edilen üyelerimizin tutuklanması hukukun değil, siyasi iktidarın kapıldığı korkunun göstergesidir!

HAYIR paneline Büyük İlgi , HAYIRlar artıyor !

hayir-paneline-buyuk-ilgi--hayirlar-artiyor- Başkanlık sistemi nedir ? bunun ile neler değişecek ? neden HAYIR diyoruz ? Bartın'da yapılması gereken çalışma ne olmalı...

Her Bartınlı'nın Belediye Başkanı YOK !

her-bartinlinin-belediye-baskani-yok--- Bartın'da yapılacak panel için müsait olmasına rağmen Belediye'den ne salon için izin verildi ne de ANONS yaptırmaya izin YOK.

Meslek Lisesi Yıkım Kararının İptalini İstiyoruz

meslek-lisesi-yikim-kararinin-iptalini-istiyoruz Yaşadığımız kente olan sorumluluğumuz gereği bu açıklamayı yapıyoruz.

AYAĞA KALKIYORUZ !!!

ayaga-kalkiyoruz- Başkanlık sistemine ve bununla ilgili çıkartılmak istenen Anayasa maddelerine HAYIR demek için :

Peki Bu Gençler Ne Yapsın ?

peki-bu-gencler-ne-yapsin-- İnkum Tatil Beldesinde Genç ve Çocukların Faydalanacağı Spor Sahaları Şantiye Görünümünde .. Basketbol Potaları Sökülmüş

Bartın'ın Televizyonu Yandaş mı ?

bartinin-televizyonu-yandas-mi- CHP Bartın İl başkanlığının , Bartın TV Sahibi Ercan Aydın’ın yazdığı yazılar ve dudak uçuklatan TL para rakamlarından bahsetmesi ''Basın Yayın Kanununa'' aykırılığından dolayı ''Yüksek Seçim

AKP li İşadamının Küçük Hesapaları

Bilindiği üzere Bartın Hamam sokağından başlayıp adliye binasının arkasına kadar uzanan kafeler sadece hükümet caddesi üzerinde sıkışmış çarşı kalabalığına nefes aldıracak bir ortam yaratmış.

Bartın Tekrar Cemal Akın Dedi

bartin-tekrar-cemal-akin-dedi Bartın'da toplam oyların % 45 ini alan MHP adayı Cemal Akın tekrar seçimi kazandı.

“BİR SUÇ ÖRGÜTÜ TARAFINDAN YÖNETİLİYORUZ”

bir-suc-orgutu-tarafindan-yonetiliyoruz CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan 30 Mart yerel seçim çalışmalarında CHP Bartın Milletvekili ve Bartın Belediye Başkanı Adayı M. Rıza Yalçınkaya’ya destek olmak amacıyla Bartın’a geldi

Amasra Seçim Anketi Sonuçlandı

amasra-secim-anketi-sonuclandi Bartıntürk haber sitemizin yaptığı anket sonucuna göre vatandaşlarımızın , Amasra Belediyesi için uygun gördükleri başkan adayı CHP adına Emin Timur oldu.

Bartın Seçim Anketi Sonuçlandı

bartin-secim-anketi-sonuclandi Bartıntürk haber sitemizin yaptığı anket sonucuna göre vatandaşlarımızın , Bartın Belediyesi için uygun gördükleri başkan adayı CHP adına M.Rıza Yalçınkaya oldu.

SATTIKLARININ PARASIYLA NE YAPTIN ?

sattiklarinin-parasiyla-ne-yaptin- CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a yılın sorusunu sordu. “Bartın Belediyesi’ne ait satılan gayrimenkullerinin parasıyla ne yaptın?”

“BARTIN’IN VİZYON SAHİBİ YENİ SESE İHTİYACI VAR!”

bartinin-vizyon-sahibi-yeni-sese-ihtiyaci-var Saadet Partisi Merkez İlçe teşkilatı yerel seçim çalışmaları kapsamında mahalle teşkilatları ile bir toplantı düzenledi.

Duyuyor Musunuz ?

duyuyor-musunuz- Biz Milli Görüş = Saadet Partili yöneticiler olarak diyoruz ki; seçmesini bilmeyenin dert yanmaya hakkı yoktur. Bizler felaket tellallığı yapmıyoruz.

İşçi Partisinden CHP ve MHP ye açık Çağrı

isci-partisinden-chp-ve-mhp-ye-acik-cagri- İşçi Partisin(İP)Bartın İl Başkanı Rıfat Açıcı; Sadece CHP ve MHP değil diğer bütün partilerimizi de bu güç birliğine davet ediyoruz

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
14 hit, 8 ziyaretçi, 8 ziyaret
Bu ay:
108 hit, 57 ziyaretçi, 70 ziyaret
Toplam:
83463 hit, 32576 ziyaretçi, 44662 ziyaret