* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

RTE HABERLERİ

fetöyle mücadele edene fetöcü diye müdahele !

fetoyle-mucadele-edene-fetocu-diye-mudahele- Hukuksuzluklar devam ediyor.Çaycuma Eğitimsen temsilcisi İsmet Akyol 9 ay süren oldukça ayrıntılı bir soruşturma sonucunda takipsizlik kararı verilmesine rağmen görevine hala başlatılmadı.

Aile ve Sos.Pol. Müdürlüğü CHP yi ziyaret etti

aile-ve-sospol-mudurlugu-chp-yi-ziyaret-etti Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut ŞAHİN ve Şube müdürü Ece AKTAŞ CHP İl ve Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret ederek kurumun çalışmaları hakkında CHP heyetini bilgilendirdiler.

Bartın'da FETÖ-PDY soruşturmaları !

bartinda-feto-pdy-sorusturmalari- Bartın Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 29.12.2017 tarihinde gözaltına alınan 9 şüpheli hakkında kararlar:

Kırtepe Mahallesi'nde Korkulu Anlar !

kirtepe-mahallesinde-korkulu-anlar- Bugün Kırtepe Mahallesinde ihmal ve sorumsuzluk sonucu birden çok ev tutuşabilir insanlar elektrik akımına kapılabilir hatta Cumhuriyet İlköğretim okulu bahçesindeki öğrenciler yaralanabilir hatta

Köpekler Toplanıp Bartın Çöplüğüne mi Bırakılıyor ?

kopekler-toplanip-bartin-coplugune-mi-birakiliyor- Söylentilere göre Ulus Belediyesinin , ilçedeki köpekleri toplayıp İnkumu tepesindeki çöplüğe bıraktığı ifade ediliyor.

FETÖ Duruşmasında Karar HAPİS CEZALARI !

feto--durusmasinda-karar-hapis-cezalari- Avukat Aykut Gün’e 10 yıl 6 ay, iş adamı Mehmet Çelikkaya’ya 4 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası verildi…!

1 MAYIS'da SUSMUYORUZ !

1-mayisda-susmuyoruz- 1 MAYIS’TA ÖZGÜRLÜK, LAİKLİK ve DEMOKRASİ İÇİN … SÖMÜRÜYE,İŞTEN ATILMALARA,KIDEM TAZMİNATLARININ KALDIRILMASINAVE YOKSULLUĞA KARŞI SUSMUYORUZ! KEMERKÖPRÜ MEYDANINDA SAAT 11.00 DA TOPLANIYORUZ.

Çirkin Kampanya ve Yasa Tanımayan Müdürlükler

cirkin-kampanya-ve-yasa-tanimayan-mudurlukler- YALÇINKAYA ,‘Devletin değil, bir partinin memuru’ olarak bulundukları makamları itibarsız hale getirmekteler. Bu tablo, referandumda anayasa değişikliğinin kabulü halinde devlet düzeninin parti düzenine,

AYAĞA KALKIYORUZ !!!

ayaga-kalkiyoruz- Başkanlık sistemine ve bununla ilgili çıkartılmak istenen Anayasa maddelerine HAYIR demek için :

Kırtepe Mahallesi ve Doğalgaz Kutuları

kirtepe-mahallesi-ve-dogalgaz-kutulari- Kırtepe Mahallesine Gaz verilmeye başlandığında çok sağlam olmayan ve konumları tartışmalı kutular - izole edilmemiş borular yüzünden tehlike altında olabilir.

AKP İktidarı 12 Eylül Darbesine Mertebe Atlattı !

akp-iktidari-12-eylul-darbesine-mertebe-atlatti- 12 Eylül Zihniyeti ve Uygulamaları AKP İle Sürüyor!

Her An Çökebilir Can Gidebilir

her-an-cokebilir-can-gidebilir Kırtepe Mahallesinde sahiplerinin de ilgilenmediği eski ahşap ev çocuklar ve yoldan geçen vatandaşlar için tehlike yaratmaya devam ediyor.

17 Aralık görüşme trafiği

17-aralik-gorusme-trafigi Umut Oran, Başbakan Erdoğan’ın 17 Aralık görüşme trafiğini açıkladı. “Silin” talimatı verilen HTS kayıtlarına göre Erdoğan, Ankara Subayevleri’ndeyken o telefon görüşmeleri yapıldı

Neden istifa etmiyorsunuz ?

neden-istifa-etmiyorsunuz- CHP’den Başbakan’a: Neden istifa etmiyorsunuz? Umut Oran: Başbakan oğlu Bilal’le Skype, voip üzerin de mi konuşuyor? “Oğlunuz Bilal’le konuşmanızdaki sesler size mi ait ki montaj yapıldı diyorsunuz?

'' Artık Temizlenme Vakti Geldi ''

-artik-temizlenme-vakti-geldi- Umut Oran: Türkiye'de siyaset kirlendi. Güven kayboldu. Artık temizlenmenin vakti geldi

“Başbakan Erdoğan” sansürü

basbakan-erdogan-sansuru CHP Başkan Yardımcısı ve Bartın Bölge sorumlusu Umut Oran : TBMM Başkanı ismin gizlenmesi için talimat mı verdi?

Vali Amasra'ya Geldi Kaya Kazısı KAMUFLE edildi,Çalışma ERTELENDİ

vali-amasraya-geldi-kaya-kazisi-kamufle-edildicalisma-ertelendi Amasra’da aylar önce yaz başında inşaat yasağı başlamadan önce başlatılan ve vatandaşların ŞİKAYETLERİNE rağmen ve Çevre Müdürlüğü’nce İZİN VERİLMEDİĞİ resmen belgelenen kaya

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ