* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

VALİ HABERLERİ

Yeni Atanan Vali Yerel Basına Kahvaltı Verdi

yeni-atanan-vali-yerel-basina-kahvalti-verdi Vali Güner: Basınla her zaman aktif bir şekilde iletişim halinde olacağım, sosyal medya ve basının halkla ilişkilerdeki öneminin bilincindeyim.

Bartın Hacı İbrahip Paşa Kız Yurdu FELAKET !

bartin-haci-ibrahip-pasa-kiz-yurdu-felaket- Birçok kız öğrencinin sürekli şikayetlerinin bulunduğu şikayetim var.com adresinde Bartın Hacı İbrahip Paşa Kız Yurdu hakkında başta temizlik,yemek ve su-elektrik kesintileri öğrencileri bıktırmış

Sakın Şikayet Etme İşcilerin Parasını Sen Ödersin !

sakin-sikayet-etme-iscilerin-parasini-sen-odersin- Vatandaşın arazisini yok pahasına alıp meyva ağaçlarına dokunmayacaklarını söyleyen enerji hattı firması 10 dönüm araziyi talan etti .

Bartın Afet Toplanma Yerleri Akla ve Bilime AYKIRI !

-bartin-afet-toplanma-yerleri-akla-ve-bilime-aykiri- Olası deprem risklerinin konuşulduğu şu günlerde aklımıza Ağustos ayı sonlarına doğru ülke çapında yapılan Afet Müdahale Planı (TAMP) kapsamında, Bartın İl Afet Müdahale Planıyla, İl Merkezi,

Halkı Kandırmaya Kimsenin Hakkı Yok !

halki-kandirmaya-kimsenin-hakki-yok- CHP Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya’nın Bartın Valiliği'ne yapmış olduğu bilgi edinme başvurusu yazısına gelen cevabı kamuoyuyla paylaşması sonucu AKP Bartın il başkanı Müteahhit

Elektrik Santrali Hala Okul Bahçesinde !

elektrik-santrali--hala-okul-bahcesinde- Bartın SiremirÇavuş İlkokulundaki oyun parkında İnanılmaz Sorumsuzluk Örneği HALA DEVAM EDİYOR !

ÇOCUK PARKINDA OLACAK ŞEY DEĞİL !!!!

cocuk-parkinda-olacak-sey-degil- Çocukların Oyun Alanına Elektrik Santrali Konmuş. Kapısında da dikkat ölüm tehlikesi işareti !!!

Bartın'da Sporcuya Verilen Değer

bartinda-sporcuya-verilen-deger Bartın'da spor ve müsabaka demek sadece Futbol'dan ibaret.Onun da Durumu Ortada

Kavşak Suyunun Böğrüne ATIK TESİSİ

Kaman Köyü sınırları içerisinde yeni yapılacak olan Katı Atık Bertaraf Tesisi Kavşak suyu yayılma alanı içerisinde bulunan bölge değil mi ?

Bartın Gazeteci Derneklerinden Valiye Ziyaret

bartin-gazeteci-derneklerinden-valiye-ziyaret Bartın'a yeni atanan Vali Nusret Dirim'e Bartın Gazeteci Dernekleri Tarafından Hoşgeldiniz Ziyareti gerçekleşti.

Bartın Halkına Reva Mı ? Bu

bartin-halkina-reva-mi--bu Kar yağışından kaynaklı olağanüstü durum karşısında vatandaş kendi kücük olanaklarıyla baş başa bırakıldı.

Sonbahar Hüznünü Festival İle Dağıttık

sonbahar-huznunu-festival-ile-dagittik Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Klübü Başkanı Ümit Bakay Bu sene 3. sü düzenlenen ve güzel geçen Bisiklet Festivalinin ardından bir açıklama yayınladı:

İnkum'da Sıkıyönetim Gibi Uygulama

inkumda-sikiyonetim-gibi-uygulama Bartın Valiliğin Emri İle Dün akşam sahilde oturan gençler içki içtikleri sebebi ile toplanarak Jandarma tarafından para cezası ile cezalandırıldı.

Devletin Valisi: ''Dilenci-Anarşist''

devletin-valisi-dilenci-anarsist Yalova Valisi tarafından "dilenci" ve "anarşist" denilerek sınıftan kovulan sonrasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden matematik öğretmeni Halil Serkan Öz için Eğitim Sen Bartın Şubesi eylem

Çamur At İzi Kalsın Halkevi Karalansın !

camur-at-izi-kalsin-halkevi-karalansin- Halkevi’nin ucuz, belaltı, asılsız, kanıtsız polemiklerle kaybedecek zamanı yoktur

Bartın MEM den ŞERİAT Hukuğu !

bartin-mem-den-seriat-hukugu- BARTIN İL MİLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TACİZE UGRAYAN ÖĞRETMENİ CEZALANDIRDI !

TACİZCİ KAFA MANKAFA BİAT

tacizci-kafa-mankafa-biat ‘DEĞNEK NERENE DEĞDİ’ DİYEN TACİZCİ DEĞİL, MAĞDUR MU SUÇLU ?

Bartın Valisinden Basına Kahvaltı

bartin-valisinden-basina-kahvalti 10 Ocak Çalışan Basın Emekçileri Günü Münasebeti ile bugün Bartın Yerel Basınına Kahvaltı verildi.

Rastgele !

rastgele- Daha önceki yaptığımız haberlerde Valiliğin arkasındaki göl haline gelen yeri ve bu sorunun yaklaşık 1 yıldan fazladır devam ettiğini söylemiştik.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
14 hit, 8 ziyaretçi, 8 ziyaret
Bu ay:
108 hit, 57 ziyaretçi, 70 ziyaret
Toplam:
83463 hit, 32576 ziyaretçi, 44662 ziyaret