* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

YILMAZ HABERLERİ

B.Ü. Rektörüne 335 Bin Liralık Kiralık Makam Aracı !

bu-rektorune-335-bin-liralik-kiralik-makam-araci- Bartın Üniversitesi Rektörü prf.dr ORHAN UZUN için 3 yıllığına son model pahallı bir AUDİ marka ISITMALI - DERİ KOLTUKLU ve daha birsürü lüks özelliğe sahip araç kiralandı. Sadece yakıt ve şöför

Çevre Meclisi Doğruları Söylüyor !

cevre-meclisi-dogrulari-soyluyor- Bartın Çevre Meclisi Açılışı yapılan henüz tamamlanmamış ve önceden yapılan yerlerinde de yeni yapılmış gibi gösterildiği Kirazlık Köprü Barajı hakkında tespitleri içeren bir raporu basın ve

Mermer Ocağı YapılaMAyacak !

mermer-ocagi-yapilamayacak- Ulus halkının itirazı Bartınlı sivil toplum kuruluşlarının girişimleri ve kamu kurumlarının olmaz görüşü ile Ulus Drahna vadisi mermer ocağı belasından kurtulmuş görünüyor.

Drahna Mermer Ocaklarına Kurban Edilemez !

drahna-mermer-ocaklarina-kurban-edilemez- Ulus'un en etkin Sivil Toplum Kuruluşu ''DrahnaDer'' Basın Açıklaması Yaptı ! // Drahna bölgesi yakın çevresi ve o bölgede yaşayan ağacı, çiçeği, kurdu, kuşu, suyu, toprağı ve yöre halkı ile Küre

Anımsamak ve Anımsatmak İçin !

animsamak-ve-animsatmak-icin- Kirazlıköprü Barajı sürecini kitabına konu alan Ayşe Sevtap Uzun , barajın maaliyetleri ve tamamlanma zamanı ile ilgili yönetici ve idarecilerin yapmış olduğu tutarsız açıklamalara cevabı:

BİZ HALKIZ SN TUNÇ HALKIZ BİZ

biz-halkiz--sn-tunc-halkiz-biz Bartın Platformu olarak , Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'a nezaketten yoksun “Siz kimsiniz?” sorusunu iade ediyor ve yanıtlıyoruz.

Söyleyecek Bir Kaç Sözümüz Var !

soyleyecek-bir-kac-sozumuz-var- Bartın Platformunun bileşenlerinden biri olarak ve haber paylaşım sitesi olarak söyleyecek sözümüz var.

Uzun'dan Kamuoyuna Açık Mektup

uzundan-kamuoyuna-acik-mektup Bartın’da verilen toplumsal mücadelemizin bir parçasını , yaşamımız üzerinde oynanan oyunları , yöremizde sel önleme projeleri adı altında uygulanmış ve kısa adı TEFER olan projeler ile

DAHA GÜÇLÜ BARTIN İÇİN 2-0 AKP

daha-guclu-bartin-icin-2-0-akp MİLLETVEKİLİ TUNÇ’TAN 7 HAZİRAN SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

Bartın İl Oluşunun Yıldönümü

bartin-il-olusunun-yildonumu Bartın İl Oluşunun Yıldönümü münasebeti sebebi ile Bartın milletvekilleri ve BTSO başkanı mesaj yayınladılar

Tunç'dan Kabotaj Bayramı mesajı

tuncdan-kabotaj-bayrami-mesaji AKP Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Özel Yetkili Mahkemeler ve Yılmaz Tunç

ozel-yetkili-mahkemeler-ve-yilmaz-tunc MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ HABERTÜRK TELEVİZYONUNUN CANLI YAYININDA KONUŞTU:

AMASRA’YA YENİ LİSE BİNASI MÜJDESİ

amasraya-yeni-lise-binasi-mujdesi AKP Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Çok Programlı Lisesi yeni binasının 2014 yılı yatırım programına alındığını belirterek, lise binasının 24 derslikli olacağını söyledi.

TUNÇ, KAZAN’DA KARADENİZLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

tunc-kazanda-karadenizliler-dernegini-ziyaret-etti MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ, ANKARA KAZAN’DA KARADENİZLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

TUNÇ , BARTINLI HANIMLARI TBMM’DE AĞIRLADI

tunc--bartinli-hanimlari-tbmmde-agirladi AKP Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Bartınlı hanımları TBMM’de ağırladı.

10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama

10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlama Bartın Milletvekilleri M.Rıza Yalçınkaya ve Yılmaz Tunç , BTSO Başkanı Cihat Çakır 10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama mesajı yayınladı.

2014’ de DE DEVAM EDECEGİZ !

2014-de-de-devam-edecegiz- MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN’DA SAĞLIK ALANINDAKİ BÜYÜK YATIRIMLARA 2014’de DE DEVAM EDECEGİZ.. Dedi:::

Açıklamalar Doğru Değil !

aciklamalar-dogru-degil- MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ AMASRA BELEDİYE BAŞKANININ AÇIKLAMALARININ DOĞRU OLMADIĞINI SÖYLEDİ

KIŞLA BARAJININ İHALESİ BUGÜN

kisla-barajinin-ihalesi-bugun- AKP Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Kışla Sel Kapanı Barajının yapım ihalesinin bu gün 12 Aralık 2013 pERŞEMBE DSİ Bölge Müdürlüğü'nce Kastamonu'da gerçekleştirileceğini açıkladı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ