* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

YOBAZ HABERLERİ

YAŞASIN KADIN DAYANIŞMASI

yasasin-kadin-dayanismasi Kadın Dayanışma Derneği öncülüğünde,destek veren örgüt ve bireylerle TBMM’de 18 Mart Çanakkale Anması’nda kadın tiyatro sanatçıların TBMM Başkanlığının talimatıyla sahneye çıkartılmaması

Halkevleri 85. yaşını kutluyor

-halkevleri-85-yasini-kutluyor Ülkemizin 85 yılının şahidi, yaşanan siyasal, toplumsal dönüşümlerin öznelerinden biri ve her türlü baskı politikasının ve darbelerin doğrudan muhatabı…

Çaycuma Öğretmenlerine Sahip Çıktı

caycuma-ogretmenlerine-sahip-cikti KHK lar ile İhraç Edilen İsmet Akyol ile Gökhan Taner Günsan'a sahip çıkan Çaycuma ve Bartın Eğitim-Sen üyeleri ile çok sayıda sivil toplum örgütü ve halk Çaycuma'da biraraya geldi.

ŞİMDİ YAKINMA DEĞİL GREV ZAMANI!

simdi-yakinma-degil-grev-zamani- ŞİMDİ GERİCİLİĞE DUR DEME ZAMANI!

GELECEĞİMİZ İÇİN GÖNDERMİYORUZ !

gelecegimiz-icin-gondermiyoruz- ''Birleşik Haziran Hareketi Bartın Meclisi'' tüm duyarlı yurttaşları 13 Şubat 2015 Cuma günü çocuklarını laik ve bilimsel eğitim talebiyle okula gönderMEMEYE davet ediyor.

Kuveyt Büyükelçisi Türkiye’yi nasıl tehdit edebiliyor ?

kuveyt-buyukelcisi-turkiyeyi-nasil-tehdit-edebiliyor- Kuveyt Büyükelçisinin tehdidi Davutoğlu’na soruldu:

Milli Eğitim LANETLEMEYE Devam Ediyor !

milli-egitim-lanetlemeye-devam-ediyor- -Coğrafya öğretmeni Ayrıntı Yayınları Yazarı Mustafa ŞAHİN’ e öğrencilerine kitap önerdiği için Ceza! -Bartın Milli eğitim Müdürlüğü Bilimsel Eğitimi Terk mi Ediyor!

ÇOK OKUNANLAR

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ