* Bilimsel Laik Eğitim İçin '' VELİ EL KİTABI '' na buradan ulaşabilirsiniz !

Künye

BARTINTURK.COM INTERNET MEDYA  HIZMETLERI

 

MEDYA KOORDİNATÖRÜ
Özkan KÜÇÜKTABAK
kucuktabak@gmail.com 


ILETISIM
bartinturk@hotmail.com
info@bartinturk.com
facebook.com/bartinturk

 

Gizlilik Bildirimi ve Hukuki Sorumluluk

 

·         Bu site haber bilgi paylaşım amacı gütmektedir. Paylaşılan haber ve diğer türevlerinden sitemiz sorumlu değildir. Köse yazarları yazılarından sorumludur.
Haberlere yapılan yorumlardan ilgili ziyaretçi sorumludur. Kamusal haberlerin kaynağı kurumlar iken diğer haberler ilgili tüzel veya gerçek kişilerin basın açıklamasını kamuoyuna duyurması veya eposta  iletmesi sekli ile yayınlanabilir. Sitemizde yayınlanan haberlerin diğer taraflarca paylaşılması durumunda sitemiz sorumluluk kabul etmez. Bu sitedeki paylaşılan bilgiler ilgili kişi ya da kurumları kapsar. Sitemiz herhangi bir iktisadi ve siyasi platformların temsilcisi ve tarafı olmadığı gibi herhangi bir ortaklıkta bulunmaz. Bu sitenin tüzel kişiliği yoktur. Bir işletme değildir. Herhangi bir yazılı basın kuruluşu ile bağlantısı yoktur.Site ziyaretçisi gizlilik bildirimini ve hukuki sorumluluğu ihlal edecek taleplerde bulunamaz.


·         Bu haber paylaşım sitesi; İnsan Hakları Evrensel Beyannamesine taraftır.19.Maddeye Atıfta Bulunur. “ Herkesin düşünce ve anlatım özgürlüğüne hakkı vardır. Bu hak düşüncelerinden dolayı rahatsız edilmemek, ülke sınırları söz konusu olmaksızın, bilgi ve düşünceleri her yoldan araştırmak, elde etmek ve yaymak hakkını gerekli kılar”


·         Bu haber paylaşım sitesi; Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesine taraftır.10.Maddeye Atıfta Bulunur. “Herkes görüşlerini açıklama ve anlatım özgürlüğüne sahiptir. Bu hak, kanaat özgürlüğü ile kamu otoritelerinin müdahalesi ve ülke sınırları söz konusu olmaksızın haber veya fikir almak ve vermek özgürlüğünü de içerir”

·         Sitenin Logosu ve ismi  Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Kapsamanda değerlendirilir.

                © Copyright 2011

 

 

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

BARTIN - HAVA DURUMU

BARTIN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
27 hit, 27 ziyaretçi, 27 ziyaret
Bu ay:
52 hit, 48 ziyaretçi, 48 ziyaret
Toplam:
84662 hit, 33429 ziyaretçi, 45612 ziyaret